Zamknij

"Projekt Adam": Ryan Reynolds w kolejnym hicie Netflix. Zobacz zapowiedź filmu [WIDEO]

11.02.2022 07:50

Netflix zaprezentował zwiastun filmu "Projekt Adam" - produkcji, w której w roli głównej wystąpił Ryan Reynolds. O czym opowiada fabuła? Kiedy premiera?

Projekt Adam - Ryan Reynolds - kadr z filmu
fot. Netflix/materiały promocyjne

Już niedługo Ryan Reynolds powróci w filmie, który spodoba się małym oraz większym fanom science fiction. Mowa o nowej produkcji Netflix pod tytułem "Projekt Adam", w której nie zabrakło gwiazdorskiej obsady. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego hitu.

"Projekt Adam" - zwiastun filmu Netflix z Ryanem Reynoldsem

Ryan Reynolds przez lata grywał w różnych filmach - głównie komediach. I chociaż komiczny sznyt to jego cecha rozpoznawalna, ostatnimi czasy zaczął występować w nieco innych produkcjach. Wystarczy wymienić, chociażby serię "Deadpool", film "Free Guy" czy ostatni hit Netflix pod tytułem "Czerwona nota".

Już niedługo Reynoldsa zobaczymy w kolejnej produkcji science fiction z elementami komediowymi. Mowa o filmie "Projekt Adam", którego pierwsza zapowiedź ukazała się w sieci. O czym opowiada produkcja, w której nie zabrakło gwiazd Marvela?

W skrócie fabuła filmu opowiada o podróżującym w czasie pilocie, który wraz z młodszą wersją samego siebie oraz swoim zmarłym ojcem stara się pogodzić z przeszłością i ocalić przyszłość.

Projekt Adam
fot.

foto: Netflix/materiały prasowe

Oprócz Reynoldsa w rolach głównych wystąpili Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Walker Scobell, Catherine Keener i Zoe Saldaña. Czy produkcja zostanie kolejnym hitem platformy Netflix? O tym przekonamy się już niedługo.

"Projekt Adam" - kiedy premiera na Netflix?

Reżyserem "Projektu Adam" jest Shawn Levy. Za scenariusz filmu odpowiadają Jonathan Tropper, T.S. Nowlin, Jennifer Flackett i Mark Levin. Producentami zostali natomiast David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Shawn Levy oraz Ryan Reynolds. "Projekt Adam" trafi na Netflix już 11 marca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Netflix