Zamknij
Netflix filmy 2021 premiery
  • worth
  • Armia złodziei
  • Zemsta rewolwerowca
  • 10 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix ogłosił premiery wszystkich filmów, które trafią na ekrany jesienią i zimą 2021 roku. Na które z nich czekamy najbardziej? Przed Wami TOP 10 hitów z datami premier.

Netflix postanowił zrobić widzom niespodziankę i jednego dnia ogłosić wszystkie premiery filmowe do końca 2021 roku. Wśród nich znalazło się kilka intrygujących nowości oraz wiele tytułów, na które czekamy od miesięcy. Najważniejsze dziesięć z nich prezentujemy w galerii zdjęć z opisami i dokładnymi datami premier.

SPRAWDŹ: NETFLIX OGŁOSIŁ PREMIERY PONAD 30 FILMÓW DO KOŃCA 2021 ROKU [PEŁNA LISTA TYTUŁÓW]

Netflix: Najważniejsze premiery 2021 roku

Netflix wytrwale pracuje nad swoją ofertą produkcji oryginalnych, by prześcignąć konkurencję dziełami jeszcze bardziej uznanych twórców i z jeszcze bardziej gwiazdorską obsadą. W pierwszej połowie 2021 roku na platformę trafiły m.in. nominowane do Oscara "Cząstki kobiety" z Vannesą Kirby, "Malcolm i Marie" z Johnem Davidem Washingtonem i Zendayą, "Wykopaliska" z Carey Mulligan i Raphem Fiennesem, "O wszystko zadbam" z Rosamund Pike i Peterem Dinklagem, "Kobieta w oknie" z Amy Adams i Garym Oldmanem czy "Kowboj na betonowej prerii" z Idrisem Elbą i Calebem McLaughlinem. Wakacje na Netflix były równie gorące. Swoje premiery miały filmy takie jak "Beckett" z Johnem Davidem Washingtonem, "Sweet Girl" z Jasonem Momoą czy polski "Bartkowiak" z Józefem Pawłowskim, a także wakacyjne komedie romantyczne jak "The Kissing Booth 3" czy "Nie uciekniesz od miłości".

ZOBACZ TEŻ: 5 najlepszych filmów Netflixa. Te produkcje trzeba obejrzeć [ZDJĘCIA]

Netflix: TOP 10 hitów jesieni i zimy 2021

Po tak owocnych ośmiu miesiącach, mogłoby się wydawać, że przyszedł czas na odpoczynek. Jednak nic bardziej mylnego! Jesienią i zimą 2021 Netflix zamierza jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Czym planuje zachwycić nas w nadchodzących miesiącach? Jest tego całkiem sporo. Przed nami premiery nowych filmów wielokrotnie nagradzanych twórców (Jane Campion, Paolo Sorrentino), wypełnionych gwiazdami superprodukcji ("Red Notice", "Don't Look Up"), debiutów reżyserskich słynnych aktorek ("Bruised", "The Lost Daughter"), a także musicali, westernów i przejmujących dramatów. Ze wszystkich nadchodzących filmów wybraliśmy TOP 10 hitów Netflixa, które trafią na ekrany jeszcze w 2021 roku. Ich tytuły, zdjęcia, opisy i daty premier znajdziecie w galerii powyżej.

loader

Netflix: Zapowiedzi na 2022 rok

W 2022 roku za pośrednictwem Netflixa poznamy kolejne fascynujące historie, z których część jest już w przygotowaniu. Streamer pracuje już nad takimi filmami jak mroczny "Cud" z Florence Pough, romantyczny "Your Place or Mine" z udziałem Ashtona Kutchera i Reese Witherspoon, "Senior Year", w którym Rebel Wilson zagra fankę Britney Spears, "Perswazje" na podstawie Jane Austen, "Fast and Loose" z Willem Smithem czy "Zabójczy rejs 2" z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston. To oczywiście tylko początek listy wielu tytułów, które zobaczymy na Netflix w 2022 roku. Streamer wciąż planuje i rozwija nowe projekty, o których z pewnością będzie głośno w nadchodzących miesiącach.

RadioZET.pl/Netflix