Zamknij

Netflix stworzy kontynuację "Lucyfera?" Tom Ellis może powrocić do roli w filmie

14.09.2021 14:03

"Lucyfer" powróci na Netflix po finale 6. sezonu w formie filmu? Tom Ellis i Lauren German są chętni do wzięcia udziału w kontynuacji przygód tytułowego bohatera.

Lucyfer - Tom Ellis i Lauren German - kadr z serialu Netflix
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Lucyfer" to w ostatnich latach niekwestionowany hit platformy Netflix. Twórcy serialu dali fanom ostatni sezon przygód piekielnego bohatera, ale to wcale nie musi być finał jego opowieści. Istnieje spora szansa, że Tom Ellis powróci do roli władcy piekieł w pełnometrażowym filmie.

"Lucyfer" - Tom Ellis w kontynuacji hitu Netflix?

Zanim serial "Lucyfer" doczekał się 6 sezonów, przeszedł wyboistą drogę. Produkcja luźno oparta na postaci z "Sandaman" Neila Gaimana oryginalnie została stworzona przez stację Fox. Po trzech sezonach zdecydowano się jednak ją skasować. Tytuł na prośbę widzów podjęła platforma Netflix, która nabyła prawa do "Lucyfera" i w ciągu kilku lat zaprezentowała ciąg dalszy historii tytułowego bohatera.

W związku z zakończeniem "Lucyfera" gwiazdy serialu Tom Ellis i Lauren German udzielili wywiadu The Wrap. Podczas rozmowy zostali zapytani o ewentualny ciąg dalszy przygód swoich bohaterów, na przykład w formie filmu pełnometrażowego. German zdradziła, że od dawna myślała o tego typu koncepcji.

Moją fantazją jest to, że nakręcimy film "Lucyfer", ale w stylu "Nagiej broni" i "Czy leci z nami pilot?". Więc gdybyśmy mogli zapytać fanów, czy podoba im się film "Lucyfer" jako parodia... (śmiech). Ale nie. Tom mówi zawsze, jak ty to mówisz, kochanie? Że to odpowiedni czas, żeby się pożegnać.

Chociaż gwiazda udzieliła żartobliwej odpowiedzi, Ellis podszedł do tematu bardziej poważnie.

Wydaje mi się, że to właściwy moment. Nigdy nie mów nigdy i tak dalej, ale wydaje mi się, że postacie z serialu doszły do odpowiedniego momentu, w którym można go zakończyć. Czy kiedykolwiek powrócimy do tych ról? Nie wiem. Nie wiem, ale wizja filmu w przyszłości brzmi fajnie!

Gwiazdy zastrzegły jednak, że nie dopuszczą do sytuacji, w której ewentualna kontynuacja, miałaby zaprzepaścić znaczenie finału "Lucyfera". Nie chcą rozmywać wydarzeń z ostatniego sezonu, odwracając pewne sytuacje, które miały miejsce w ostatnich odcinkach. Na razie pomysł na filmową kontynuację "Lucyfera" nie został więc w żaden sposób potwierdzony, ale zarówno German jak i Ellis są chętni na powrót do swoich ról. Niewykluczone, że prędzej czy później Lucyfer doczeka się pełnego metrażu.

"Lucyfer": sezon 6 - gdzie oglądać?

Zakończenie "Lucyfera" wraz z poprzednimi sezonami serialu jest dostępne na platformie Netflix. Oprócz Ellisa i German w rolach głównych wystąpili Kevin Alejandro, D. B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Kevin Rankin, Tricia Helfer, Aimee Garcia, Tom Welling, Inbar Lavi i Brianna Hildebrand.

loader

RadioZET.pl/The Wrap