Zamknij

Netflix: film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" już na platformie

03.06.2020 17:18

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film, który w kinach pojawił się w styczniu 2020 roku i przypadł widzom do gustu. Produkcja jest już dostępna na Netflixie.

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa na Netflixie
fot. Instagram/@moviesroom.pl

Netflix: film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" jest już dostępny na platformie. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którym pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i nie zdążyli zobaczyć produkcji w kinie. Przypominamy, że film cieszy się dobrymi opiniami krytyków, ale także kinomanów. W samych kinach obejrzało go ponad milion widzów.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film Macieja Kawulskiego. W obsadzie znaleźli się: Marcin Kowalczyk, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec i Tomasz Włosok. Produkcja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Netflixa.

Zobacz także: Pętla: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Będzie o aferze podkarpackiej 

Netflix: film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" już na platformie

Film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" jest nowym hitem Netflixa. Na platformie znalazł się w rankingu najpopularniejszych filmów wśród polskich użytkowników.

Film jest poniekąd opowieścią o miłości i przyjaźni w świecie pełnym przemocy. Główny bohater już w dzieciństwie odkrywa, że największą radość w życiu dają mu pieniądze i poczucie władzy. Co ciekawe, jest to historia oparta na faktach. Warto zwrócić na ścieżkę dźwiękową filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Przypominamy, że to pierwszy raz w polskiej kinematografii, gdy na film wydano tyle pieniędzy.

W filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" grają: Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa":

Zobacz także: Netflix: "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem nareszcie na platformie 

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZET.pl/Onet.pl/RO