Zamknij

Netflix: Gal Gadot i Jamie Dornan w nowym filmie platformy. Kiedy premiera "Heart Of Stone"?

02.02.2022 11:08

Netflix pracuje nad filmem szpiegowskim "Heart Of Stone" z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych wystąpią Gal Gadot i Jamie Dornan. O czym opowie produkcja?

Gal Gadot, Jamie Dornan
fot. Cover Images/East News, LISA O'CONNOR/AFP/East News

Już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnego gwiazdorskiego filmu platform Netflix. Mowa o thrillerze "Heart Of Stone", w którym zobaczymy Gal Gadot i Jamie'ego Dornana.

"Heart Of Stone": Gal Gadot i Jamie Dornan w nowym filmie Netflix

Wygląda na to, że Gal Gadot powoli zostaje gwiazdą platformy Netflix. Pod koniec 2021 roku wystąpiła w megahicie "Czerwona nota" z Ryanem Renoldsem i Dwayne'em Johnsonem. Niebawem zobaczymy ją w innej produkcji. U jej boku zagra gwiazdor filmowej serii o Christianie Greyu i serialu kryminalnego "Upadek - Jamie Dornan.

Jak podaje Deadline, aktor dołączył do obsady nadchodzącej produkcji reżyserowanej przez Toma Harpera ze scenariuszem napisanym przez Grega Ruckę i Allison Schroeder. Za produkcję odpowiada nie tylko Netflix, ale również firma Skydance, reprezentowana przez Davida Ellisona, Danę Goldberg i Dona Granger; Mockingbird (Bonnie Curtis i Julie Lynn) oraz należącą do Gadot i Jarona Varsano Pilot Wave. Na razie nie zdradzono szczegółów dotyczących fabuły "Heart Of Stone". Przedsięwzięcie otrzymało od szefów Netflix wysoki priorytet po zdobyciu praw do dystrybucji filmu w styczniu 2021 roku.

"Heart Of Stone": kiedy premiera na Netflix?

Na razie nie wiadomo, kiedy "Heart Of Stone" zadebiutuje na platformie. Na razie nie ruszyły jeszcze zdjęcia do filmu, więc należy się spodziewać kilkunastomiesięcznego oczekiwania na debiut produkcji na Netflix.

loader

RadioZET.pl/Deadline