Zamknij

Tajemnicze reklamy Netflix. Widzowie nie rozumieją, czego dotyczy promocja [WIDEO]

05.10.2022 14:28

Netflix postawił na nietypowy marketing. Mowa o bilbordach wyświetlających tajemnicze reklamy. Internauci próbują rozgryźć, o co chodzi i czy mają one związek z Halloween 2022.

print screen z The Losers' Club®: A Stephen King Podcast/Twitter
fot. The Losers' Club®: A Stephen King Podcast/Tiwtter

Na ulicach amerykańskich miast stanęły dziwne bilbordy z logo Netflix. W sieci trwa próba rozszyfrowania ich treści. Czego dotyczy osobliwa kampania promocyjna platformy streamingowej?

Netflix: tajemnicze reklamy serwisu streamingowego

Platforma Netflix od dawna udowadnia, że potrafi robić marketing swoich produkcji jak nikt inny na rynku. Na przestrzeni lat wielokrotnie mieliśmy do czynienia z ciekawymi reklamami filmów czy seriali Netflix.

Tym razem postanowiono pójść w nietypowym kierunku i zaprezentować bilbordy, które wprowadziły odbiorców w konsternację. Jak podaje portal The Bloody Disgusting, w pierwszy weekend października 2022 roku w Nowym Jorku i Los Angeles stanęły dziwne reklamy. Na Twitterze The Losers' Club®: A Stephen King Podcast można zobaczyć nagrania z obu amerykańskich miast, które przedstawiają bilbordy.

Czy te szyfry wyglądają znajomo?

Może nasi słuchacze z Zachodniego Wybrzeża nam pomogą?

Jak widać, na czarnym tle pojawia się dymek wiadomości, w którym widnieją różne pozornie nic nieznaczące zbitki liter - "C C C aa", "C C C s T" oraz "aa. C C C x". Zdaniem wielu osób, Netflix zaszyfrował konkretną wiadomość, która czeka na rozwiązanie. Redaktorzy The Bloody Disgusting twierdzą, że być może to akcja marketingowa związana z nadchodzącym Halloween. Do tej pory na Netflix z okazji święta strachów pojawiały się premiery horrorów, przygotowane specjalnie na tę okazję. Trzeba przyznać, że coś w tym może być, ponieważ tajemnicze reklamy są niezwykle niepokojące.

Netflix na Holloween 2022: co nowego na platformie?

W roku 2022 w październiku Netflix powiększy się o takie horrory, jak "Klub Północny", "Wendell & Wild", "Mr. Harrigan's Phone", "The Curse of Bridge Hollow", "Obserwator", czy "Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities". Czy powyższe bilbordy rzeczywiście są powiązane, z którymś z tych tytułów? Przekonamy się za jakiś czas.

loader

RadioZET.pl/Bloody Disgusting/Twitter