Zamknij

"Czerwona nota": Netflix stworzy dwie części filmu z gwiazdorską obsadą

Sergiusz Kurczuk
13.01.2022 08:41

Film "Czerwona nota" - niezwykle popularna produkcja Netflix z gwiazdorską obsadą, doczeka się dwóch kolejnych części. Kiedy premiera?

Czerwona nota - Ryan Reynolds, Gal Gadot, Dwayne Johnson - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

W 2021 roku Netflix premierą filmu "Czerwona nota" po raz kolejny rozbił bank. Produkcja cieszy się tak dużą popularnością, że szefowie platformy postanowili powołać do życia nie jedną, a dwie kontynuacje tytułu, w którym wystąpiły gwiazdy Hollywood.

Netflix: "Czerwona nota" otrzyma dwa sequele

W głośnym filmie, zapowiadanym jako najdroższy film platformy Netflix, wystąpili Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson. Chociaż fabuła, gra aktorska i inne elementy warsztatowe produkcji nie powalają, widzów przyciągnęły rozpoznawalne twarze i nazwiska gwiazd.

Zobacz także

Początkowo produkcja miała ukazać się w kinach za pośrednictwem wytwórni Universal. Pomysł na heist movie z trójką wielkich gwiazd dużego ekranu, został potraktowany sceptycznie i finalnie za jego realizacje odpowiedzialna była platforma Netflix. Decyzja o przejęciu tytułu okazała się strzałem w dziesiątkę, bo film zwrócił się producentom i to z nawiązką.

Do tego stopnia, że dość szybko podjęto decyzję o kontynuacji "Czerwonej noty", na co zresztą wskazywało zakończenie filmu. Jak podaje Deadline, produkcja doczeka się nie dwóch, a trzech części. Według najnowszych informacji trwają prace nad dwoma sequelami oryginału.

Zobacz także

"Czerwona nota" 2: kiedy premiera na Netflix?

Trochę jednak na nie poczekamy, bo prace na planie drugiej części ruszą nie wcześniej niż w roku 2023. Reynolds, Gadot i Johnson mają bowiem niezwykle napięte harmonogramy. Źródła donoszą jednak, że twórca serii - Rawson Marshall Thurber, już pracuje nad scenariuszem drugiej części "Czerwonej noty". Przedstawiciele platformy Netflix na razie nie komentują doniesień na temat sequeli. Obecnie nie wiadomo, więc kiedy fani gwiazdorskiej produkcji zobaczą kolejne przygody głównych bohaterów.

loader

RadioZET.pl/Deadline