Zamknij

Natalie Portman przeszła ogromną metamorfozę. Ogromna zmiana do roli

09.03.2021 14:38

Natalie Portman została przyłapana na planie filmu "Thor: love And Thunder". Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do roli. Jak bardzo się zmieniła?  Można zobaczyć poniżej.

Natalie Portman
fot. David Fischer/Rex Features/East News

Natalie Portman przeszła ogromną metamorfozę. Aktorkę przyłapano na planie filmu "Thor: Love and Thunder". Uwagę przyciągnęła jej przemiana. Aktorka najprawdopodobniej wzięła sobie do serca pracę nad filmem i nie oszczędzała się na siłowni. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz także: "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera: film wyciekł do sieci przez błąd HBO. Warto obejrzeć?

Natalie Portman przeszła ogromną metamorfozę. Ogromna zmiana do roli

Natalie Portman przebywa obecnie w Australii, gdzie powstają zdjęcia do filmu "Thor: Love and Thunder". W mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia, które udało się zrobić na planie. Na fotografiach można zobaczyć ogromną przemianę Natalie Portman. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Nie od dziś wiadomo, że Portman jest profesjonalistką i do każdej roli przygotowuje się bardzo dokładnie. Aktorka nie ma problemu, by zmienić kwestie dotyczące swojego wyglądu. Tym razem można ją zobaczyć, jak będzie wyglądała w roli Jane Foster. Jej masa mięśniowa robi ogromne wrażenie.

Na planie filmu zauważono także Chrisa Hemswortha, czyli głównego bohatera oraz Tessę Thompson - ta natomiast wcieli się w Walkirię.

loader

"Thor: Love and Thunder": kiedy premiera filmu?

Premiera filmu "Thor: Love nad Thunder" jest zapowiedziana na 11 lutego 2022 roku w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Filmy i seriale, które są popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na Netflix

RadioZET.pl/