Zamknij

Najpopularniejsze filmy na Netflixie. Duński film przejął prowadzenie [TOP 10]

02.09.2022 10:24

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się film "Miłość dla dorosłych". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Miłość dla dorosłych
fot. Andreas Bastiansen/Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Netflix ogłasza listę premier do końca roku. Jest na co czekać?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Miłość dla dorosłych". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Pierwsze miejsce zajmuje film "Miłość dla dorosłych". Jest to opowieść o losach małżeństwa. Żona odkrywa romans męża - obydwoje są gotowi zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel. Jest to duńska produkcja, która miała premierę 26 sierpnia.

Drugą pozycję zajmuje natomiast film "Czas dla siebie". To amerykańska komedia, która przedstawia losy ojca. Jego żona zabiera dzieci na wyjazd, a on zostaje sam w domu. Postanawia odnowić kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzają razem szalony weekend, który zmienia jego życie.

Podium zamyka produkcja "Ona tu rządzi". To hiszpański thriller, opowiadający o losach młodej, ambitnej kobiety. Dziewczyna zawiera nietypowy układ ze swoją szefową. W pewnym momencie zaczyna się zastanawiać, czy postąpiła odpowiednio, ale jest już za późno na rezygnację.

loader

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Miłość dla dorosłych"
  2. "Czas dla siebie"
  3. "Ona tu rządzi"
  4. "Przypadkowy przechodzień"
  5. "To jest miłość"
  6. "Kolejne 365 dni"
  7. "Dwa życia"
  8. "Mumia"
  9. "Purpurowe serca"
  10. "Wielki mur"

Zobacz także"Echa", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

RadioZET.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.