Zamknij
Święty Mikołaj - zdjęcie poglądowe
  • "Krwawe święta", reż. Glen Morgan (2006)
  • "Wariackie święta", reż. Nora Ephron (1994)
  • "Alex – sam w domu", reż. Raja Gosnell (1997)
  • 10 Zobacz
fot. Value Stock Images/East News

Oto najgorsze filmy świąteczne w historii kina. Postanowiliśmy stworzyć listę 10 produkcji, których lepiej nie włączać podczas wigilijnej kolacji.

Boże Narodzenie tuż, tuż, a co za tym idzie również bożonarodzeniowa ramówka w stacjach telewizyjnych oraz świąteczne filmy proponowane przez platformy streamingowe. Niestety nie wszystkie produkcje o Gwiazdce i Mikołaju są strawne. Niektóre z nich, to prawdziwe nietrafione prezenty.

Najgorsze filmy świąteczne w historii kina: Top 10

Postanowiliśmy przeczesać serwis Rotten Tomatoes i stworzyć listę, która pomoże się Wam uchronić przed filmami świątecznymi, które mogą popsuć Gwiazdkę. Wyłoniliśmy 10 najgorszych produkcji, jakie powstały na przestrzeni ostatnich dekad, co wcale nie było łatwym zadaniem.

Jeśli narzekacie, że "Kevin sam w domu" leci po raz setny w telewizji, obejrzyjcie wyżej wymienione produkcje, a zatęsknicie za Macaulayem Culkinem w roli walczącego z rabusiami chłopca. Nasza lista zawiera w dużej mierze komedie, które niestety nie śmieszą. Znalazło się jednak miejsce również na takie ewenementy jak świąteczny film science fiction oraz krwawy horror. Podsumowując, jeśli nie jesteście amatorami kiepskiego kina, trzymajcie się od uwzględnionych przez nas tytułów z daleka. No, chyba że byliście w tym roku niegrzeczni i sobie zasłużyliście...

loader

RadioZET.pl/Rotten Tomatoes