Zamknij
Najciekawsze premiery września 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]
  • materiały prasowe Disney
  • "Dom z papieru" 5 sezon
  • Kopciuszek
  • 11 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix; Disney

Jakie filmy i seriale (warte uwagi) zadebiutują w nadchodzącym miesiącu? Na co pójść do kina we wrześniu 2021? Jakie seriale powrócą z nowymi sezonami i jak prezentuje się lista nowości? Podpowiadamy, co obejrzeć w tym miesiącu, zatem zajrzyjcie do naszej galerii najciekawszych premier września 2021!

Zastanawiacie się jakie ciekawe seriale będą miały premierę we wrześniu 2021 roku? A może chcecie wiedzieć jakie filmy zawitają na ekranach kin? Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres. W naszej galerii (którą znajdziecie powyżej) sporządziliśmy dla was przegląd absolutnie najciekawszych premier filmowo-serialowych na nadchodzący miesiąc. A będzie co oglądać!

Najciekawsze premiery września 2021 [TYTUŁY, DATY]

Wrzesień 2021 roku to przede wszystkim powroty turbo-popularnych seriali. Niektóre z nich pożegnamy już na zawsze, zatem fanom "Domu z papieru" i "Lucyfera" radzimy zaopatrzyć się w chusteczki. Nie obędzie się też bez nowości. Mamy tu zwłaszcza na myśli jedną perełkę z iście gwiazdorską obsadą, która zmierza do biblioteki HBO GO.

W kinach królować będzie polskie kino, ale znalazło się też miejsce dla hollywoodzkiego blockbustera i to wprost ze stajni Marvela. "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" otworzy zupełnie nowy rozdział w MCU, a my już zacieramy rączki i wprost nie możemy się doczekać.

loader