Zamknij
365 dni i Seks w wielkim mieście
  • Rachel i Ross z serialu "Przyjaciele"
  • Pani Robinson i Ben w "Absolewncie"
  • Anastasia i Christian w filmie "30 twarzy Greya"
  • 11 Zobacz
fot. East News

Miłość jest jednym z najchętniej ukazywanych motywów w kinie. Czasami jednak główni bohaterowie nie powinni ze sobą być, bo ich relacje są przepełnione pretensjami, ale też brakiem wzajemnego szacunku i akceptacji. Które pary były najbardziej niedopasowane na ekranie?

Najbardziej toksyczne pary na ekranie. Jedno z nich kocha bardziej, drugie gra na emocjach partnera - to jeden z najczęściej się pojawiających motywów w kinie. Co więcej, widzowie uwielbiają takie wątki i chętnie śledzą losy toksycznych par. Wybraliśmy kilka ekranowych związków, w których nie brakowało dramatów.

Zobacz także: Aktorzy, którzy odrzucili kultowe role. Po latach na pewno tego żałują

Najbardziej toksyczne pary na ekranie. Te związki były porażką [GALERIA]

Miłość napędza filmowców do tworzenia. Komedie romantyczne cieszą się natomiast niesłabnącą popularnością. Jednak ekranowe związki nie zawsze kończą się szczęśliwym zakończeniem. W niektórych przypadkach nie brakuje intryg, zazdrości, niewierności czy manipulacji. Wystarczy spojrzeć na jedną z ulubionych par widzów, czyli Blair i Chucka z serialu "Plotkara". Para zwodziła się, wplątywała w zawiłe gry i nie była wobec siebie szczera. Podobną relację miał Ross i Rachel z "Przyjaciół", ale nie tylko! W naszej galerii podajemy pary, których związki były dalekie od idealnych.

Zobacz także: 7 aktorów, którzy poświęcili się dla roli. Niektóre historie są niewiarygodne

RadioZET.pl