Zamknij

„Najbardziej samotny chłopak na Ziemi”: gwiazda "After" w nietypowej komedii o zombie [WIDEO]

23.09.2022 16:55

Hero Fiennes Tiffin, gwiazda serii „After” zagra w nietuzinkowej komedii o zombie. Co już wiemy o projekcie „Najbardziej samotny chłopak na Ziemi”? Kiedy premiera?

Najbardziej samotny chłopak na Ziemi - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Best Film

„Najbardziej samotny chłopak na Ziemi” (org. „The Loneliest Boy in the World”) to nowy film komediowy z udziałem Maxa Harwooda, gwiazdy musicalu „Everybody's Talking About Jamie” i Hero Fiennesa Tiffina, gwiazdora młodzieżowej serii „After”. Film w reżyserii Martina Owena opowiada o tytułowym najsamotniejszym chłopcu na ziemi, który próbuje znaleźć przyjaciół po śmierci matki. Zabiera się za to jednak w wyjątkowo specyficzny i makabryczny sposób. Podczas odwiedzin grobu rodzicielki, podsłuchuje trwający obok pogrzeb.

„Mój syn miał tylu przyjaciół” – usłyszy z ust zapłakanej matki pochowanego chłopaka.

Oliver zachęcony tymi słowami, postanowi sam zostać przyjacielem chłopaka. W tym celu… wykopie ciało z grobu i zabierze je do domu. Sprawy szybko wymkną się spod kontroli, gdyż niedługo potem Oliver postanowi „sprawić” sobie całą rodzinkę, wykopując kolejne ciała z pobliskiego cmentarza. Największym twistem jest jednak fakt, że pewnego dnia ciała ożywają. Bohater zaczyna mieszkać z rodzinką zombie, która pomaga mu wreszcie porządnie dorosnąć.

Opis fabuły jest wprawdzie zaskakujący, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, jakim sukcesem okazał się film „Wiecznie żywy” o romansie zombie z dziewczyną, możemy spodziewać się równie urokliwych efeków przy „Najbardziej samotnym chłopaku na Ziemi”.

„Najbardziej samotny chłopak na Ziemi” – zwiastun

Film reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Najbardziej samotny chłopak na Ziemi” – twórcy i obsada

Pomysł na nietypową komedię zrodził się w głowie Piersa Ashwortha, scenarzystę takich filmów jak „Jak wywołałem byłą żonę” czy „Za tych co na morzu”. Reżyserem filmu jest zaś Martin Owen, twórca takich produkcji jak „Uczniowie zła” czy „Anonimowi mordercy”. Na ekranie zobaczymy zaś: gwiazdę hitu Amazon Prime Video „Everybody’s Talking About Jaimie” Maxa Harwooda, a także gwiazdora serii „After” Hero Fiennesa Tiffina. Towarzyszyć im będą: Ashley Benson, Ben Miller, Susana Wokoma, Evan Ross czy Alex Murphy. 

loader

„Najbardziej samotny chłopak na Ziemi” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera przewidziana jest już na 14 października b.r. Z naszych ustaleń wynika zaś, że film pojawi się w polskich kinach w 2023 roku, dzięki dystrybutorowi, firmie Best Film.

Czytaj także: Martin Scorsese jest fanem horroru „Pearl“. Co reżyser „Taksówkarza“ napisał o prequelu „X“? [WIDEO]

RadioZET.pl/FDP.pl/informacja prasowa Best Film/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.