Zamknij

"Na noże": kontynuacje głośnego kryminału powstaną dla Netflixa. Kiedy premiera "Na noże 2"?

01.04.2021 07:57

"Na noże" to popularny film z 2019 roku z Danielem Craigiem w roli głównej. Produkcja doczeka się na pewno dwóch sequeli, jednak nie trafią one do kin, a prosto na Netflixa. Kiedy?

"Na noże": kontynuacje głośnego kryminału powstaną dla Netflixa. Kiedy premiera "Na noże 2"?
fot. Claire Folger/Capital Pictures/East News

"Na noże" to ciepło przyjęty film Riana Johnsona z iście gwiazdorską obsadą, który otrzymał nawet nominację do Oscara i okazał się olbrzymim sukcesem finansowym. Nic zatem dziwnego, że studio Lionsgate podjęło decyzję o kontynuacji. Teraz się jednak okazało, że "Na noże 2" nie trafi do kin.

"Na noże" - kontynuacje powstaną dla Netflixa

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, platforma Netflix dopina właśnie umowę opiewającą na kwotę rzędu 400-450 milionów dolarów. W jej wyniku gigant streamingowy otrzyma prawa do dystrybucji dwóch kontynuacji "Na noże".

W walce o prawa do filmowej serii walczyli również Apple i Amazon, jednak to Netflix zaproponował najkorzystniejszą ofertę. 

"Na noże 2" - kiedy premiera na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery filmu "Na noże 2". Wiemy jedynie, że prace mają ruszyć w Grecji 28 czerwca 2021 roku. W roli zarówno reżysera, scenarzysty, jak i producenta powróci Rian Johnson, zaś w głównego bohatera ponownie wcieli się Daniel Craig. Reszta obsady pozostaje nieznana.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com