Zamknij

"Na noże 2" z kolejną gwiazdą. Do imponującej obsady dołączyła Madelyn Cline

09.06.2021 14:19
"Na noże 2" z kolejną gwiazdą. Do imponującej obsady dołączyła Madelyn Cline
fot. JACKSON LEE DAVIS/NETFLIX

Tęskniliście za nowinkami odnośnie obsady "Na noże 2"? Okazuje się, że Netflix miał jeszcze jednego asa w rękawie. Ogłoszono właśnie, że w filmie wystąpi Madelyn Cline.

Po krótkiej przerwie Netflix powraca z nowymi informacjami odnośnie nadchodzącej kontynuacji popularnego kryminału "Na noże". Gwiazdorska obsada filmu powiększyła się właśnie o kolejne głośne nazwisko - Madelyn Cline z "Outer Banks".

Zobacz także

"Na noże 2" - Madelyn Cline w obsadzie

Ogłaszanie kolejnych angaży do "Na noże 2" stało się już popularnym żartem. Netflix nie zwalnia jednak tempa i okazuje się, że ma jeszcze w zanadrzu kilka nazwisk. Teraz dowiedzieliśmy się, że w produkcji wystąpi również znana z serialu "Outer Banks" (również Netflixa) Madelyn Cline. Szczegóły jej roli są jednak (oczywiście) owiane tajemnicą.

Na obsadowej liście "Na noże 2" widnieją już doprawdy imponujące nazwiska. W filmie zobaczymy bowiem Kate Hudson, Janelle Monae, Dave'a Bautistę, Edwarda Nortona, Kathryn Hah, Leslie Odoma Jr. oraz Daniela Craiga, który powróci w roli ekscentrycznego detektywa.

Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowie Rian Johnson, a zdjęcia do filmu ruszą latem w Grecji. Przewidywana data premiery nie jest obecnie znana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com