Zamknij

Na dobre i na złe: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu

Sylwia Wamej
02.10.2019 11:00
Katarzyna Dąbrowska
fot. Piotr Hukalo/ East News

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Aktorka zrezygnowała z roli Wiktorii po 11 latach. Ekipa serialu wyprawiła Kasi Dąbrowskiej huczne przyjęcie.

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”

Katarzyna Dąbrowska po 11 latach obecności na planie „Na dobre i na złe” żegna się z serialem. O tym, że aktorka ma zniknąć z produkcji, mówiło się już od kilku miesięcy. Gwiazda na swoim Instagramie zdradziła, że Wiktoria razem z córką Blanką i ukochanym – Hiszpanem Jose wyjedzie na jakiś czas do Andaluzji na Costa Del Sol. W 753. odcinku „Na dobre i na złe” Wiktoria kupi bilet w jedną stronę. Wiki zrezygnuje z adopcji Jędrka, z kolei nastolatek da szansę swojej prawdziwej mamie, Annie Wilson i razem z nią wyjedzie do Londynu. 35-letnia gwiazda „Na dobre i na złe” ostatnie sceny nagrywała na początku lipca.

„Na dobre i na złe”: Katarzyna Dąbrowska w serialu od 2008 roku

Katarzyna Dąbrowska wcielała się w postać Wiktorii od 2008 roku i była jedną z najdłużej występujących aktorek w „Na dobre i na złe”.

Spędziłam na tym planie mnóstwo cudownych momentów. Zżyłam się z moją bohaterką i wszystkimi wspaniałymi osobami, które poznałam przy tej produkcji. Uzbierało się Was od 2008 roku! Pięknie dziękuję! – mówiła Katarzyna Dąbrowska podczas pożegnania z aktorami „Na dobre i na złe”.

Jak donosi dwutygodnik „Świat Seriali”, ekipa serialu zgotowała Katarzynie Dąbrowskiej huczne pożegnanie. Twórcy popularnej produkcji wręczyli Katarzynie Dąbrowskiej tort oraz kwiaty. Sama aktorka nie kryła wzruszenia. Jak się okazuje, Katarzyna Dąbrowska zawsze może wrócić do serialu, w końcu jej bohaterka nie umrze, tylko wyjedzie z Polski.

 

RadioZEt.pl/SW