Zamknij

"Czerwona nota": Netflix pokazał fragment swojego najdroższego filmu w historii [WIDEO]

27.09.2021 17:08

"Czerwona nota" to jeden z największych nadchodzących hitów Netflixa. Podczas "Tudum" zaprezentowano pierwsze fragmenty filmu z Gal Gadot, Ryanem Reynoldsem i Dwaynem Johnsonem.

Czerwona nota fragment filmu
fot. Frank Masi / Netflix © 2021

Netflix podczas "Tudum" uraczył fanów dziesiątkami ogłoszeń, zapowiedzi i materiałów wideo z nadchodzących filmów i seriali. Nie mogło więc zabraknąć klipów z najważniejszych filmowych premier końca 2021 roku - w tym pełnej akcji i humoru "Czerwonej noty".

Zobacz także

"Czerwona nota": Netflix pokazał szaloną scenę walki [WIDEO]

"Czerwona nota" to najdroższy film Netflixa w historii, w którym główne role grają Gal Gadot, Ryan Reynolds i Dwayne JohnsonJego głównym bohaterem jest czołowy profiler FBI, który w obliczu globalnego niebezpieczeństwa musi podjąć współpracę z dwójką rywalizujących ze sobą przestępców. Scena z "Czerwonej noty" zaprezentowana podczas "Tudum" zdecydowanie poprzedza podjęcie współpracy ze złodziejką sztuki graną przez Gal Gadot. Zobaczcie sami:

loader

Zobacz także

"Czerwona nota" - Kiedy premiera na Netflix?

Reżyserem, scenarzystą i jednym z producentów filmu jest Rawson Marshall Thurber. W gronie producentów znalazł się też Dwayne Johnson, a także Beau Flynn, Dany Garcia i Hiram Garcia. Premiera "Czerwonej noty" na Netflix została zapowiedziana na 12 listopada 2021 roku.