Zamknij

"Moje wielkie greckie wesele 3": ruszyła produkcja kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
23.06.2022 10:58
Moje wielkie greckie wesele - John Corbett, Nia Vardalos - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Nia Vardalos ogłosiła początek zdjęć do filmu "Moje wielkie greckie wesele 3". Kto tym razem będzie brał ślub? Kiedy premiera kontynuacji znanej komedii?

Trwają zdjęcia do komedii "Moje wielkie greckie wesele 3". Aktorka Nia Vardalos zaprezentowała nagranie z planu zdjęciowego, który znajduje się w Atenach. Co jeszcze na temat produkcji zdradziła gwiazda serii? 

"Moje wielkie greckie wesele 3": ruszyły zdjęcia do filmu

Pierwsza część "Mojego wielkiego greckiego wesela" zadebiutowała w 2002 roku. W komedii romantycznej poza Nią Vardalos, która była również scenarzystką filmu, wystąpił John Corbett. Produkcja w 2016 roku doczekała się kontynuacji. Już za kilkanaście miesięcy poznamy dalsze losy rodziny Portokalosów i Millerów.

Na Instagramie Vardalos pojawiło się nagranie, na którym aktorka informuje o starcie zdjęć do 3. części serii. Pokazuje też zakulisowo plan produkcji, który ma miejsce w Atenach - dokładnie nieopodal hotelu, w którym zatrzymała się ekipa w dzielnicy Plaka.

Dziękujemy Playtone, Gold Circle, HBO i Focus! I dużo miłości i wdzięczności dla was wszystkich za wsparcie w oczekiwaniu na film. Grecja, maleńka. Grecja!

Vardalos nie tylko powróci jako protagonistka Toula Portokalos, ale również zadebiutuje w roli reżyserki filmu.

Jak podaje Deadline, fabuła filmu opowie o weselu córki Toul i jej męża Iana - Paris. Sequel zostanie zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a - aktora, który wystąpił w dwóch poprzednich częściach jako uparty ojciec głównej bohaterki. Mężczyzna zmarł w sierpniu 2021 roku. Paris grana przez Elenę Kampouris, pojawiła się po raz ostatni w filmie z 2016 roku. Znalazła w nim sympatię - Bennetta (Alex Wolff). Na razie nie wiadomo, czy bohaterka w 3. części weźmie ślub z chłopakiem, czy może będzie miała zupełnie innego partnera.

"Moje wielkie greckie wesele 3": kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy "Moje wielkie greckie wesele 3" trafi do kin. Fani muszą poczekać na premierę co najmniej kilkanaście miesięcy. Oprócz Vardalos w obsadzie ponownie zobaczymy Johna Corbetta, który ponownie wcieli się w ukochanego głównej bohaterki.

RadioZET.pl/Instagram/Deadline