Zamknij

"Moje wielkie greckie wesele 3": ruszyła produkcja kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
23.06.2022 10:58

Nia Vardalos ogłosiła początek zdjęć do filmu "Moje wielkie greckie wesele 3". Kto tym razem będzie brał ślub? Kiedy premiera kontynuacji znanej komedii?

Moje wielkie greckie wesele - John Corbett, Nia Vardalos - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Trwają zdjęcia do komedii "Moje wielkie greckie wesele 3". Aktorka Nia Vardalos zaprezentowała nagranie z planu zdjęciowego, który znajduje się w Atenach. Co jeszcze na temat produkcji zdradziła gwiazda serii? 

"Moje wielkie greckie wesele 3": ruszyły zdjęcia do filmu

Pierwsza część "Mojego wielkiego greckiego wesela" zadebiutowała w 2002 roku. W komedii romantycznej poza Nią Vardalos, która była również scenarzystką filmu, wystąpił John Corbett. Produkcja w 2016 roku doczekała się kontynuacji. Już za kilkanaście miesięcy poznamy dalsze losy rodziny Portokalosów i Millerów.

Na Instagramie Vardalos pojawiło się nagranie, na którym aktorka informuje o starcie zdjęć do 3. części serii. Pokazuje też zakulisowo plan produkcji, który ma miejsce w Atenach - dokładnie nieopodal hotelu, w którym zatrzymała się ekipa w dzielnicy Plaka.

Dziękujemy Playtone, Gold Circle, HBO i Focus! I dużo miłości i wdzięczności dla was wszystkich za wsparcie w oczekiwaniu na film. Grecja, maleńka. Grecja!

Vardalos nie tylko powróci jako protagonistka Toula Portokalos, ale również zadebiutuje w roli reżyserki filmu.

Jak podaje Deadline, fabuła filmu opowie o weselu córki Toul i jej męża Iana - Paris. Sequel zostanie zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a - aktora, który wystąpił w dwóch poprzednich częściach jako uparty ojciec głównej bohaterki. Mężczyzna zmarł w sierpniu 2021 roku. Paris grana przez Elenę Kampouris, pojawiła się po raz ostatni w filmie z 2016 roku. Znalazła w nim sympatię - Bennetta (Alex Wolff). Na razie nie wiadomo, czy bohaterka w 3. części weźmie ślub z chłopakiem, czy może będzie miała zupełnie innego partnera.

"Moje wielkie greckie wesele 3": kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy "Moje wielkie greckie wesele 3" trafi do kin. Fani muszą poczekać na premierę co najmniej kilkanaście miesięcy. Oprócz Vardalos w obsadzie ponownie zobaczymy Johna Corbetta, który ponownie wcieli się w ukochanego głównej bohaterki.

loader

RadioZET.pl/Instagram/Deadline