Zamknij

Minionki wracają do kin tego lata! Odliczaniu do premiery „Minionki: wejście Gru” towarzyszą eventy

Minionki wracają do kin tego lata! Odliczaniu do premiery „Minionki: wejście Gru” towarzyszą eventy
fot. Materiały prasowe

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci do kin w lipcu tego roku.

Tego lata, w kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii poznamy historię o tym, jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę i mierzył się z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata.

Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach w latach 70-tych, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców - Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertlenym wrogiem. Wobec takiego zwrotu akcji, Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować. W tym próbują opanować trudną sztukę walki Kung – Fu. Gru w tym czasie odkrywa, że nawet najgorsi z najgorszych potrzebują czasami drobnej pomocy przyjaciół.

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 lipca tego roku. Jeśli jednak nie możecie doczekać się premiery, macie szansę spotkać się z Minionkami wcześniej. Odliczaniu do premiery towarzyszy Wielki Minionkowy Tour, który możecie spotkać w wybranych galeriach handlowych w całym kraju. Sprawdźcie, czy w waszej okolicy macie okazję wziąć udział w wydarzeniu

Minionki_mapa_eventy
fot.

Materiały partnera

Atrakcje, które czekają na odwiedzających to:

Bananowe monety, które wręczamy przy każdej atrakcji, a także za dowolne Minionkowe przebranie. Monety można wymienić na gadżety, produkty Minionkowe, pamiątki i bilety do kina!

Spotkanie z Minionkami – trójką znanych z pierwszej części Minionków: Bobem, Kevinem i Stuartem oraz zupełnie nowym Minionkiem – Otto.

– Występy na Minionkowej Scenie:

Minion Boogie – nauka tańca Boogie z Minionkami w stylu lat 60 i 70 -tych,

Kung Fu Minions – Minionkowa szkółka Kung Fu,

• Rodzinny Minionkowy Quiz,

• Interaktywna zabawa „Wskaż różnice”.

– Emocjonujące gry zręcznościowe: Minionkowe Piłkarzyki, Cymbergaj i Magnetyczny Labirynt.

- Duża wersja gry „Znajdź 5 par” i wielkie podłogowe Minionkowe Puzzle.

- Otto Shop (Sklep Otta), w którym można nabyć specjalny Minionkowy Kamień Otta i własnoręcznie go ucharakteryzować. Obok znajdzie się też wesoła Minionkowa Fotobudka.

Minionkowy Happy Van – zabytkowy VW T2 (tzw „Ogórek) z wielkimi bananami na dachu, jako doskonała atrakcja do zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia.

Nie zapomnijcie o przebraniu! Wstęp na wydarzenia jest wolny!

Partnerem trasy jest Develey Tomato Ketchup – jedyny Minionkowy ketchup!