Zamknij

"Minionki: Wejście Gru" z parodią "The Office" w nowej zapowiedzi [WIDEO]

23.06.2022 12:40
Minionki: Wejście Gru - kadr z filmu
fot. Illumination/materiały prasowe

W sieci pojawił się nowy zwiastun animacji "Minionki: Wejście Gru". Zapowiedź nawiązała do słynnego serialu "The Office", w którym występował Steve Carell - odtwórca tytułowego bohatera. 

"Minionki: Wejście Gru" to najnowsza część słynnej serii o złowieszczym naukowcu i jego gromadzie żółtych pomocników. Produkcja niebawem trafi do kin. W związku z tym doczekała się nietypowej zapowiedzi dla wszystkich fanów serialu "The Office".

"Minionki: Wejście Gru" z nową zapowiedzią w stylu "The Office"

Na kontynuację "Minonków" fani z całego świata czekają od wielu lat. Produkcja zaliczyła spore opóźnienie przez pandemię koronawirusa, ale już niebawem zobaczymy przeszłość Gru i jego parobków.

Wytwórnia Universal Pictures tuż przed premierą podzieliła się zabawną zapowiedzią stylizowaną na czołówkę kultowego serialu komediowego "The Office". Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ w oryginalnej wersji w Gru wciela się Steve Carell - aktor, który był gwiazdą hitu stacji NBC. Można więc powiedzieć, że Carell powrócił do swojej słynnej roli.

Minionkowa czołówka "The Office" została odpowiednio zmodyfikowana w taki sposób, by połączyć oba tytuły w spójną całość. Wykorzystano więc charakterystyczne elementy znane z serialu i wpleciono w nie Minionki oraz samego Gru, który jest szefem firmy. To oczywiście nawiązanie do Michaela Scotta - postaci, którą grał Carell.

"Minionki: Wejście Gru" - kiedy premiera?

W filmie zobaczymy początki Gru. Akcja została osadzona w latach 70. XX wieku. Główny bohater wraz ze swoimi żółtymi przyjaciółmi będzie próbował wcielić w życie złowieszczy plan, by zaimponować słynnej grupie superzłoczyńców. Co wyniknie z pomysłu młodego geniusza zła? Reżyserem animacji "Minionki: Wejście Gru" został Kyle Balda. Za scenariusz odpowiada Brian Lynch. Film trafi do polskich kin już 1 lipca 2022 roku.

RadioZET.pl/YouTube