Zamknij
Adrianna Chlebicka
  • 10 Zobacz
fot. Bartosz Krupa/East News

"Miłość do kwadratu" to pierwsza komedia romantyczna Netflixa. Kim jest Adrianna Chlebicka, która wciela się w główną bohaterkę? Wiemy, gdzie jeszcze mogli ją zobaczyć polscy widzowie. Przybliżamy sylwetkę aktorki.

"Miłość do kwadratu": kim jest Adrianna Chlebicka, czyli gwiazda komedii romantycznej NetflixaTuż przed walentynkami na platformie Netflix pojawił się film "Miłość do kwadratu", czyli pierwsza polska komedia romantyczna. Jego gwiazdą jest młoda aktorka, która dla wielu widzów jest nową twarzą. Sprawdziliśmy, w jakich jeszcze produkcjach można było zobaczyć Adriannę Chlebicką. Poniżej przybliżamy też jej sylwetkę.

Zobacz także: Kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Rekordowa frekwencja po zniesieniu obostrzeń

"Miłość do kwadratu": kim jest Adrianna Chlebicka, gwiazda filmu Netflixa?

Adrianna Chlebicka urodziła się w 1994 roku w Warszawie i w tym roku skończy 27 lat. Aktorka nie jest debiutantką - pierwsze kroki w świecie filmu stawiała, gdy była dzieckiem. W wieku zaledwie trzech lat pojawiła się w "Bożej podszewce", następnie w wieku 16 lat zagrała w serialu "Apetyt na życie". Widzowie kojarzą ją także z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w Zuzę. Pojawiła się również w "Barwach szczęścia", "W rytmie serca", "Ojcu Mateuszu" czy "Rodzince.pl".

Aktorka zagrała także w serialu internetowym "Kontrola", opowiadającym o miłości dwóch kobiet. Za tę rolę została nominowana do nagrody na MFF GLBT w Turynie. Poza tym widzieliśmy ją w filmie "Historia Roja". Jej najnowszym projektem jest komedia romantyczna "Miłość do kwadratu" Netflixa.

Prywatnie Adrianna Chlebicka ukończyła Warszawską Szkołę Filmową. W naszej galerii można zobaczyć, jak aktorka wygląda na co dzień.

loader

Zobacz także: Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Wspólna praca była koszmarem

RadioZET.pl