Zamknij

Mistrzyni świata w Milionerach. Najtrudniejsze pytanie? O Szydło

Redakcja
24.11.2017 09:28

Weronika Deresz z Warszawy, mistrzyni świata i Europy w wioślarstwie, przez cały program szła jak burza. Niestety nie poradziła sobie z pytaniem za 125 tysięcy złotych. Czego dotyczyło?

Mistrzyni świata w Milionerach. Najtrudniejsze pytanie? O Szydło
fot. Player, TVN

To był naprawdę mocny odcinek „Milionerów". Weronika Deresz, reprezentantka Polski w wioślarstwie na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, wykazała się nie tylko ogromną wiedzą, lecz także doskonałym łączeniem faktów i skłonnością do ryzyka. W pewnym momencie ryzyko jednak niestety się nie opłaciło.

Zobacz także

Uczestniczka usłyszała pytanie za 125 tysięcy złotych. Brzmiało ono:

Który artysta był zwierzchnikiem Beaty Szydło u początków jej kariery zawodowej? Do wyboru tradycyjnie były cztery odpowiedzi.

A. Zbigniew Wodecki
B. Anna Szałapak
C. Wojciech Młynarski
D. Ewa Demarczyk.

Weronika nie była pewna, dlatego zdecydowała się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe – telefon do przyjaciela. Niestety brat Weroniki też nie był pewny, ale zasugerował jej, że prawidłową odpowiedzią może być A, czyli Zbigniew Wodecki. Weronika zdecydowała się więc zaryzykować i zaznaczyła wskazaną przez brata odpowiedź. Niestety była błędna, więc mistrzyni świata musiała pożegnać się z programem – opuściła studio z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych.

Zobacz także

Zwierzchnikiem premier Beaty Szydło była bowiem Anna Szałapak, artystka związana z Piwnicą pod Baranami. Wokalistka była zwierzchniczką Beaty Szydło w Muzeum Historycznym w Krakowie.

RadioZET.pl/SI