Zamknij

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie? Aktor pokazał zdjęcie z kościoła

Roksana Orlicka
03.12.2019 14:53

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Aktor udostępnił ślubną fotografię na swoim profilu na Instagramie. Ich historia przypomina bajkę - zakochali się w sobie na planie "M jak miłość" i niedawno zaręczyli. Internauci zastanawiają się, czy faktycznie są małżeństwem. Być może to jedynie kadr z serialu "M jak miłość". Jaka jest prawda?

Kalska i Roznerski są po ślubie
fot. Kamil Piklikiewicz/EAST News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są jednymi z największymi gwiazd serialu "M jak miłość", który jest emitowany co poniedziałek i wtorek na TVP2. Warto wspomnieć, że tworzą parę również w życiu prywatnym. Od wielu miesięcy krążą plotki o ich rzekomym ślubie. Teraz Mikołaj Roznerski opublikował ślubne zdjęcie, na którym pozuje z Kalską. To kadr z serialu "M jak miłość" czy ulubiona para Polaków naprawdę powiedziała sobie "tak"?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już po ślubie? Aktorzy "M jak Miłość" dodali tajemnicze zdjęcie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Kibicują im wszyscy fani serialu "M jak miłość", na planie którego się poznali. Warto wspomnieć, że uczucie łączy ich również w serialu. 

Roznerski opublikował fotografię, na której pozuje z Adrianą Kalską. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że para znajduje się w kościele. 

Zrobione - napisał aktor pod zdjęciem.

Czujni internauci uważają, że jest to jedynie zdjęcie z planu serialu "M jak miłość". Najprawdopodobniej serialowa para powie sobie "tak". W końcu wszyscy widzowie niecierpliwie czekają na ślub Izy i Marcina, który od wielu odcinków jest przekładany. 

Co więcej, widzowie serialu "M jak miłość" dostrzegli, że Kalska ma na sobie koronkową sukienkę, którą Iza wybrała w serialu na swoją ślubną kreację.

Fani aktorów nie wierzą w to, że podzieliby się tak prywatną fotografią, jeśli nie chodziłoby o serial. Ekranowy Marcin z "M jak miłość" w żaden sposób nie odniósł się do plotek. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1475 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu? [3.12] 

 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO