Zamknij

Margot Robbie ciężko przeżyła zamieszanie wokół filmu "Barbie": "Umieraliśmy w środku"

23.09.2022 16:03

Margot Robbie jest przytłoczona popularnością filmu "Barbie"? Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że udział w filmie jest dla niej trudnym doświadczeniem. O co chodzi i kiedy premiera filmu "Barbie"?

Margot Robbie
fot. Anthony Harvey/Shutterstock/Rex Features/East News

Margot Robbie ciężko przeżyła zamieszanie wokół filmu "Barbie". 32-letnia aktorka jest uznawana za jedną z najbardziej obiecujących postaci współczesnego kina, nic dziwnego, że otrzymuje wiele propozycji. Niedługo będzie można zobaczyć Margot Robbie w filmie 'Barbie". Okazuje się, że ta rola nie będzie należała do jej ulubionych. Dlaczego?

Zobacz także: Aktorzy, którzy zagrali w filmach samych siebie [GALERIA]

Margot Robbie ciężko przeżyła zamieszanie wokół filmu "Barbie": "Umieraliśmy w środku"

Margot Robbie jest gwiazdą filmu "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig, w którym u jej boku występuje Ryan Gosling. Film, na długo przed premierą, cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. Jakiś czas temu ujawniono zdjęcia z planu, na których można było zobaczyć, jak Robbie i Gosling jeżdżą na rolkach w lateksowych, neonowych strojach. Fotografie rozeszły się po internecie w okamgnieniu, a tysiące fanów aktorów zadeklarowało, że wybierze się na film "Barbie" do kina.

Margot Robbie była gościnią w programie "The Tonight Show" prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona. Aktorka wyznała prezenterowi, że był to dla niej trudny czas.

Na tym zdjęciu wyglądamy jakbyśmy się dobrze bawili, ale tak naprawdę umieramy w środku. To był dla mnie najbardziej upokarzający moment w moim życiu. Nie spodziewałam się, że zdjęcia z planu tak się rozejdą po internecie. Wiedziałam, że mamy do nakręcenia kilka plenerów w Los Angeles. Czułam, że prawdopodobnie będzie tam tłum, który zwróci na nas uwagę, ponieważ wyróżniamy się trochę w tych strojach. Spodziewałam się więc medialnego szumu, ale to przerosło moje oczekiwania - powiedziała.

Poniżej można zobaczyć wspomniane przez Margot Robbie zdjęcia:

"Barbie": kiedy premiera filmu?

Film "Barbie" ma wyznaczoną datę premiery na 21 lipca 2023 roku. W obsadzie znaleźli się: Margot Robbie, Ryan Gosling, Dua Lipa, Michael Cera, Issa Rae, Emma Mackey czy America Ferrera.

loader

Zobacz także: Klęska polskiego filmu Netflixa. Stał się hitem tylko w naszym kraju

RadioZET.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News