Zamknij

Marcin Dorociński w „Mission Impossible 8“? Te zdjęcia na to wskazują [ZDJĘCIA]

01.06.2022 12:51

Marcin Dorociński wystąpi w „Mission Impossible: Dead Reckoning – part 2“? Reżyser tego filmu opublikował właśnie fotografię aktora na swoim profilu na Twitterze. Internauci spekulują, że to potwierdzenie udziału Polaka w projekcie.

Gambit Królowej - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Marcin Dorociński to znany i uznany polski aktor, który coraz częściej i chętniej grywa w międzynarodowych produkcjach. W 2020 roku mogliśmy oglądać go w serialu NetflixaGambit królowej”, dzięki czemu cały świat poznał jego nazwisko. Wcześniej wystąpił także w duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki" i czeskiej koprodukcji "Operacja Antrophoid". Niedawno wystąpił też polskim hicie "Teściowie". Czy teraz ma szansę zagrać u boku Toma Cruise’a? Wiele na to wskazuje.

Marcin Dorociński w „Mission Impossible 8”?

Christopher McQuarrie, reżyser i scenarzysta odpowiedzialny za dwie ostatnie części sagi „Mission Impossible”, umieścił niedawno czarno-białe zdjęcie trzech aktorów jako swoje zdjęcie w tle na portalu Twitter. Jednym z tych aktorów jest właśnie Marcin Dorociński. Internauci sugerują, że umieszczenie fotografii oznacza, że reżyser potwierdza udział polskiego aktora w swoim najnowszym projekcie. Czy chodzi właśnie o „Mission Impossible: Dead Reckoning – part 2”? Jak informuje portal NaEkranie.pl, prace nad tym filmem trwają w Londynie od marca tego roku. Na planie nieobecny jest Tom Cruise, który promuje obecne film „Top Gun: Maverick”, nota bene – również na bazie scenariusza współtworzonego przez Christophera McQuarriego. 

Christophe McQuarrie - zdjęcie profilowe z Dorocińskim
fot.

fot. Twitter/chrismcquarrie

Sprawa zdjęcia jest też o tyle ciekawa, że Christopher McQuarrie rzadko korzysta z mediów społecznościowych. Na jego profilu, założonym w 2011 roku, nie zobaczymy ani jednego postu. Zmiana zdjęcia głównego może mieć w tym kontekście dodatkową wagę. 

Sytuacja nabiera dodatkowych kolorów, gdy dodamy do tego fakt, że sam Marcin Dorociński, również w formie fotografii, potwierdził, że jest w Londynie. Na dodatek zdradził, że od pięciu tygodni pracuje na planie. Zdjęcia i spekulacje zdają się więc spinać w spójną całość.

Marcin Dorocinski w Londynie
fot.

fot. Facebook.com/marcindorocinski

Czy Marcin Dorociński wystąpi w „Mission Impossible 8”? Czas pokaże.

loader

Czytaj także: Cannes we Wrocławiu. Zwycięzcy festiwalu w programie Nowych Horyzontów 2022 [WIDEO]

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/Twitter/Facebook

ZOBACZ TAKŻE: Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]