Zamknij

Aktor "M jak miłość" w filmie Nolana obok Roberta Pattinsona. Kolejny sukces Polaków

Roksana Orlicka
13.02.2020 14:28

Marcel Sabat jest utalentowanym aktorem, którego widzowie mogą kojarzyć z seriali "M jak miłość" czy "Na Wspólnej", a także z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Sabat wystąpił w filmie "Tenet" Christophera Dolana u boku takich gwiazd jak Robert Pattinson czy Michael Caine. Co wiemy o produkcji i w jakiej roli zobaczymy Polaka?

Marcel Sabat w filmie Tenet Christophera Nolana
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Marcel Sabat w filmie "Tenet" Christophera Nolana. Polskie kino osiąga coraz większe sukcesy na świecie i jest zauważane przez zagranicznych twórców. Warto wspomnieć o sukcesach "Bożego Ciała" Jana Komasy, Pawle Pawlikowskim czy Joannie Kulig grającej w międzynarodowych produkcjach. Okazuje się, że jeszcze jednemu Polakowi udało się dostać angaż w dużej produkcji. Marcel Sabat zagrał u Christophera Nolana. Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Oscary 2020: tegoroczne selfie znanych aktorów przejdzie do historii?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Marcel Sabat w filmie "Tenet" Christophera Nolana

Marcel Sabat udzielił wywiadu serwisowi telemagazyn.pl, w którym zdradził, że był ostatnio zaangażowany w międzynarodowy projekt. To kolejny polski aktor spełniający swoje marzenia w Hollywood. Sabat dostał pracę u Christophera Nolana.

Aktor w Polsce jest głównie kojarzony z programem "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie pokazał, że ma niezwykły talent. Do tego pojawił się w kilku produkcjach - serialach: "Na Wspólnej", "M jak miłość" czy "Odwróceni: ojcowie i córki", a także w filmie "Kamerdyner" i "Kamienie na szaniec". Regularnie występuje w teatrze. 

Jego talent dostrzegł Christopher Nolan. Sabat występuje w jego najnowszym filmie "Tentet". Premiera jest zapowiedziana na 17 lipca 2020 roku. Na razie nie podano szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiadomo, że w obsadzie znaleźli się Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i John David Washington.

Marcel Sabat wytłumaczył, że jego rola jest epizodem. Dodał, że nie wie, jaki będzie końcowy rezultat produkcji.

Mam nadzieję, że nie zostanie wycięty - dodał z uśmiechem.

Aktor wyznał, że nie może jeszcze zdradzić, w którym momencie filmu się pojawi. Poniżej można zobaczyć zwiastun "Tenet".

Zobacz także: Netflix za darmo? Platforma udostępniła film do obejrzenia bez subskrypcji

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO