Zamknij

Dziewczynki zaskoczone nową Arielką. Ich reakcje wzruszają do łez

15.09.2022 11:11

"Mała Syrenka" z Halle Bailey budzi ogromne emocje. Okazuje się, że również wśród czarnoskórych dziewczynek, które są zachwycone, że bohaterka wygląda jak one. Ich reakcje wzruszają do łez.

Mała Syrenka
fot. Materiały prasowe Disney

Dziewczynki zaskoczone nową Arielką. "Mała Syrenka" zbliża się wielkimi krokami. Udostępniono oficjalny zwiastun filmu. Produkcja budzi wielkie emocje, między innymi ze względu na to, że w głównej roli obsadzono czarnoskórą aktorkę. Okazuje się, że dla wielu małych dziewczynek jest to wzruszający i przełomowy moment.

Zobacz także"Mała Syrenka": pierwszy zwiastun filmu Disneya wywołał negatywne reakcje rasistów

"Mała Syrenka": dziewczynki zaskoczone nową Arielką. Ich reakcje wzruszają do łez

"Mała Syrenka" to kolejna animacja Disneya, która się doczeka aktorskiej wersji filmu. W rolę Arielki wciela się Halle Bailey. Niektórzy internauci zdecydowali się uderzyć w aktorkę i wymierzyli w jej stronę rasistowskie komentarze. Każda taka osoba powinna zobaczyć reakcję małych dziewczynek, które z niedowierzaniem patrzą na to, że bohaterka z ukochanej bajki wygląda jak one same.

Bailey wyznała, że nieuzasadniona nienawiść bardzo źle na nią wpłynęła, jednak otrzymała wsparcie w rodzinie. Jak podaje portal noizz.pl - aktorka powiedziała w wywiadzie z "Variety":

To było piękne, gdy usłyszałam słowa zachęty od dziadków, którzy powiedzieli mi: nie rozumiesz, czym twoja rola jest dla nas, dla naszej czarnoskórej społeczności i dla wszystkich małych dziewczynek, które będą mogły zobaczyć siebie w tobie

I wiele wskazuje na to, że to prawda. W internecie pojawiło się wideo, na którym można zobaczyć reakcje wielu dziewczynek na zwiastun "Małej Syrenki".

Jak podkreśla noizz.pl - rodzice białych dziewczynek również nagrywają reakcje swoich córek i są one entuzjastyczne. 

loader

"Mała Syrenka": kiedy premiera filmu?

"Mała Syrenka" jeszcze nie ma dokładnej daty premiery. Wiadomo, że film ma trafić do kin w maju 2023 roku.

Zobacz także: HBO Max pozbywa się wielu tytułów. Wśród nich hity. Sporo użytkowników przejdzie na inną platformę

RadioZET.pl/noizz.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+