Zamknij

Halle Bailey jako Mała Syrenka na pierwszych zdjęciach z planu filmu Disneya [FOTO]

14.06.2021 10:10

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia przedstawiające Halle Bailey w roli Arielki z nadchodzącej aktorskiej wersji "Małej Syreni". Jak prezentuje się nowa gwiazda Disneya?

Halle Bailey
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

"Mała Syrenka" to kolejna klasyczna animacja Disneya, która dostanie aktorski remake. W końcu możemy zobaczyć, jak Halle Bailey prezentuje się w roli Arielki. W internecie zamieszczono bowiem nieoficjalne fotografie pochodzące z planu zdjęciowego nadchodzącej produkcji.

"Mała Syrenka" - Halle Bailey na pierwszych zdjęciach z filmu Disneya

Disney od kilku lat wdraża w życie nową politykę - wykorzystywania swoich słynnych filmów animowanych do tworzenia ich aktorskich wersji. Po "Księdze dżungli", "Aladynie", "Królu Lwie" czy "Mulan" czeka nas podmorska przygoda z syrenką Arielką i jej podwodnymi towarzyszami.

Na Twitterze poświęconym nadchodzącej wersji "Małej Syrenki" The Little Mermaid Live Action Remake., pojawiły się trzy zdjęcia z planu filmu, na których widzimy Halle Bailey i Jonah Hauer-King siedzących na brzegu morza. 

Zdjęcia do "Małej Syrenki" są realizowane obecnie we Włoszech. Prawdopodobnie powyższe kadry pochodzą z prób do sceny, w której Książę Eryk (Hauer-King), spotka na swojej drodze Arielkę. Nieoficjalne zdjęcia prawdopodobnie ukazują moment tuż po uratowaniu chłopaka przez syrenę z tonącego wraku. Bailey ma na sobie specjalny kostium, który posłuży w postprodukcji do nałożenia efektów specjalnych.

W filmie wystąpią również Daveed Digs, który użyczy głosu krabowi Sebastianowi, Jacob Tremblay dubbingujący rybkę Florka oraz Melissa McCarthy wcielająca się w złowieszczą Urszulę. Praca na planie ruszy na dobre już wkrótce, więc zapewne niebawem zobaczymy więcej zakulisowych zdjęć z "Małej Syrenki".

"Mała Syrenka" - kiedy premiera nowej wersji klasycznego filmu Disneya?

Za produkcję odpowiada Rob Marshall - reżyser oscarowego musicalu "Chicago". To nie pierwsza współpraca filmowca z Disneyem, bo w 2014 roku stworzył "Mary Poppins powraca". Scenariusz napisała natomiast Jane Goldman, pracująca przy takich filmach jak seria "X-Men", horror "Kobieta w czerni" oraz "Kick-Ass". Na razie nie podano oficjalnej daty premiery nowej "Małej Syrenki". Film ma jednak trafić do kin w roku 2022.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter