Zamknij

Magda Gessler w zapowiedzi serialu Netflixa „Orange is the new black”

Redakcja
27.07.2018 11:50

Magda Gessler wystąpiła w polskiej zapowiedzi serialu Netflixa „Orange is the new black”! W krótkim spocie promującym nowy sezon produkcji pokazała wszystko to, co jej fani najbardziej kochają. Do twarzy jej w pomarańczowym?

Magda Gessler Orange is the new black
fot. screen/Magda Gessler/FB

Magda Gessler w zapowiedzi „Orange is the new black”

Magda Gessler pochwaliła się na Facebooku zabawnym wideo z jej udziałem, promującym najnowszy sezon serialu platformy Netflix „Orange is the new black”. Gessler pojawia się oczywiście w pomarańczowym stroju więźniarki i zaczyna wytykać Reznikov jej kuchenne wpadki. Dosłownie mówiąc, Gessler robi w więzieniu kuchenną rewolucję!

„Co to ma być? To po prostu tak śmierdzi, że ja nie mogę przy tym stać! Nic nie czujesz? Powąchaj to, powąchaj!” – krzyczy restauratorka do prowadzącej kuchnię Reznikov. „Ty po polsku nie panimajesz? Ale g***o dajesz! O, takie g***o!” – i rzuca tacę na podłogę. „Z czego były robione te gołąbki?! Ogarnij ten shiet! Jutro wracam!” – dokazuje.

Oto cały materiał.

Naszym zdaniem to rewelacyjna i zabawna zapowiedź, a Magda Gessler świetnie sprawdziła się w tej roli.

Serial „Orange is the new black” opowiada historię grupy więźniarek, które toczą „zwyczajne”, więzienne życie. Czasem wpadają w tarapaty, z których trudno wyjść. W serialu nie brakuje też scen wzruszających i poruszających różne istotne tematy społeczne, jak przemoc czy dyskryminacja.

Akcja nowego sezonu serialu rozpoczyna się tydzień po wydarzeniach z ostatniego odcinka. W dalszym ciągu bohaterki mają żelazną wolę i nie mają nic do stracenia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze zawiązują się nowe sojusze, a przyjaźnie zostaną wystawione na próbę. Jednym z ważniejszych wątków w serialu, który zostanie wyjaśniony, będzie postać Piper i jej wyjście z więzienia.

„Orange is the new black” na Netflixie

„Orange is the new black” na platformie Netflix został udostępniony 27 lipca. Tradycyjnie, dostępne są już wszystkie odcinki nowej, szóstej serii. Podobnie jak poprzednie sezony i ten najnowszy liczy 13 epizodów. Pojedynczy odcinek trwa zazwyczaj około 60 minut, jednak na ostatni, finałowy, musimy przeznaczyć aż 85 minut.

Więcej informacji o serialu znajdziecie poniżej.

Orange is the new black - sezon 6. Od kiedy i gdzie oglądać?

RadioZET.pl/SA