Zamknij

Magda Gessler strofuje Brada Pitta w nowym materiale promocyjnym filmu „Bullet Train“ [WIDEO]

20.07.2022 14:50

„Bullet Train“ to najnowszy film akcji z udziałem Brada Pitta. Bohater słynnego amerykańskiego aktora wsiada do rozpędzonego pociągu, pełnego płatnych zabójców, którzy polują na jego życie. W najnowszym materiale promocyjnym Pitta za głośne zachowanie strofuje… Magda Gessler. Zobaczy nietypowy klip.

Bullet Train - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Bullet Train” to kino akcji na najwyższych obrotach. Film bazuje na powieści Kitaro Osaki pod tym samym tytułem i opowiada o grupie płatnych morderców, którzy wyruszają z Tokio do Morioki w celu odbycia groźnej misji. Na pokładzie szybkiego pociągu orientują się, że jedzie z nimi cała ich zawodowa konkurencja. Każdy pragnie pracy dla siebie, więc na pokładzie pociągu rozpoczynają się krwawe igrzyska. Kto zwycięży? Dowiecie się, oglądając film „Bullet Train” już 5 sierpnia. Na film zaprasza RadioZET.

„Bullet Train”: Magda Gessler ucisza Brada Pitta

W ramach promocji nowego tytułu, w sieci zadebiutował niezwykły materiał wideo, w którym na pokładzie pociągu, pełnego zabójców, znalazła się też… Magda Gessler. Polska restauratorka została zaproszona do wzięcia udziału w promocji rozpędzonego tytułu. Zabawny materiał wideo, w którym Gessler strofuje Brada Pitta, prezentuje się następująco:

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Magda Gessler angażuje się w promocję zagranicznej kultury. Kilka lat temu słynne było wideo, w którym Gessler wchodziła w interakcje z bohaterkami „Orange is the new black”.

„Bullet Train” – zwiastun

Właściwy zwiastun filmu prezentuje się następująco:

„Bullet Train” – twórcy i obsada

Reżyserem filmu jest Davit Leitch, twórca filmowy najlepiej znany z „Deadpoola 2”, „Atomic Blonde” i pierwszej części „Johna Wicka”. Scenariusz filmu na bazie powieści Kotaro Isaki, powstał w głowie Zaka Olkiewicza, odpowiedzialnego za sukces filmu Netflixa: „Ulica strachu – część 2: 1978”.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Brad Pitt, Sandra Bullock, Joey King, Brian Tyree Henry, Aaron Taylor-Johnson, Zazie Beets, Michael Shannon, Logan Lerman, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Masi Oka i Benito Antonio Martinez Ocasio.

loader

„Bullet Train” – kiedy premiera

Film zawita w polskich kinach już w piątek 5 sierpnia.

Czytaj także: „Carter“: akcja non-stop w koreańskim filmie Netflixa, idealnym dla fanów "Hardcore Henry" [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa UIP/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.