Zamknij

Maciej Musiał wystąpił w "Wiedźminie" Netflixa. Kiedy kolejny sezon serialu?

Redakcja
02.11.2018 10:10

Maciej Musiał prężnie rozwija swoją karierę! To już druga produkcja Netflixa, w której wystąpi w najbliższym czasie. Jego fani nie mogą wyjść z podziwu.

Maciej Musiał podczas rozmowy z dziennikarzami
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Już niedługo Maciej Musiał przestanie być kojarzony wyłącznie z rolą Tomka w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor zaczyna właśnie międzynarodową karierę! Niedługo na Netflixie pojawi się polska produkcja "1983", w której wcieli się w jedną z głównych ról. Teraz w sieci pojawiła się informacja, że Musiał dołączył do obsady głośnej produkcji platformy, "Wiedźmina", który powstaje na podstawie książki Andrzeja Sapkowskiego. Jego postać została stworzona w dodatku na potrzeby serialu.

Zobacz także: "Wiedźmin": Maciej Musiał skrytykowany za swoją rolę? Ostre opinie internautów

Maciej Musiał w "Wiedźminie"

Po raz pierwszy tą informacją Maciej Musiał podzielił się z fanami przy pomocy swojego konta na Instagramie. Aktor wcielił się w postać Sir Lazlo, która została stworzona na potrzeby serialu. To już druga ekranizacja powieści Sapkowskiego.

Wcześniej "Wiedźmina" mogliśmy oglądać w polskiej ekranizacji, w której główną rolę zagrał Michał Żebrowski. Teraz przyszedł czas na to, żeby "Wiedźmin" został przedstawiony przez Netflixa. W postać Geralta z Rivii wcielił się Henry Cavill.

To ogromne wyróżnienie dla Maćka Musiała, że mógł wystąpić w tej produkcji. Fani aktora są pod wrażeniem, o czym napisali w komentarzach pod jego postem. 

Teraz wiem, że na pewno będę oglądać. 
Osz ty, Panie! Gratulacje!
Czekam z niecierpliwością. Oby kariera w kinie światowym wypaliła. Z tak ogromnym talentem Hollywood musi być zdobyte. 

A wy widzieliście nowego "Wiedźmina"? Jak wam się podobał Maciek w roli Sira Lazlo?

Zobacz także: "Wiedźmin" w wersji świątecznej: Geralt boi się gwiazdki? Zobaczcie zabawne wideo

"Wiedźmin" Netflix - o czym jest? Kiedy 2. sezon?

"Wiedźmin" to opowieść na podstawie fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Przedstawia historię Geralta z Rivii, mutanta, który w obronie ludzi walczy z potworami i podąża za dzieckiem przeznaczenia.

Książka Sapkowskiego opowiada nie tylko o samym Wiedźminie. Pojawia się tam wielu charakterystycznych bohaterów, których historie wciągają. Również w netflixowej wersji.

Już wiemy, że rozpoczęły się zdjęcia na planie 2. sezonu serialu, który ma wyjść w 2021 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa nie ma jednak wciąż oficjalnej daty. 

Zobacz także: "Wiedźmin" - pierwsze oficjalne zdjęcie z 2. sezonu popularnego serialu

loader

Nie każdy aktor jest fanem produkcji, w której przyszło mu zagrać. W naszej galerii znajdziecie listę 10 aktorów i aktorek, którzy wprost nienawidzą filmów i seriali, w których wystąpili.