Zamknij

M jak miłość: ślub Izy i Marcina. Do sieci wyciekło nagranie

Sylwia Bagińska
17.12.2019 11:35

Do sieci trafiło nagranie ze ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z „M jak miłość”. Zakochanej parze w końcu się uda sformalizować związek.

Iza i Marcin z "M jak miłość"
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

„M jak miłość” – ślub Izy i Marcina to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w serialu. Jak się okazuje, fani produkcji TVP 2 nie będą musieli długo czekać. Wkrótce Iza i Marcin powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

M jak miłość: ślub Izy i Marcina

Na ślub Izy i Marcina w „M jak miłość” czeka większość fanów serialu. W wideo opublikowanym na Facebooku przez oficjalny profil „M jak miłość”, internauci zachęcani są do głosowania na Mikołaja Roznerskiego w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2020.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby na nagraniu nie pojawiły się urywki ze ślubu Marcina i Izy.

Zobacz także: Adriana Kalska z „M jak miłość” w „Szansie na sukces”. Wyglądała kiedyś zupełnie inaczej

Na kilkunastosekundowym filmie widać Marcina w eleganckim garniturze i Izę w sukni ślubnej. Para wyglądała zjawiskowo.

Na nagraniu można rozpoznać także niektórych gości. Na weselu Izy i Marcina z „M jak miłość” pojawi się mama pana młodego (Małgorzata Pieczyńska), a także była kochanka Chodakowskiego – Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach). Na przyjęciu weselnym bawić się będzie także policjant Jakub Karki (Krzysztof Kwiatkowski), który niegdyś był w związku z Lewińską.

Na nagraniu ze ślubu Izy i Marcina z „M jak miłość” nie widać Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Czyżby brat pana młodego przebywał w więzieniu za zabicie prześladowcy Izy (Tomasz Ciachorowski)? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

 

RadioZET.pl/SB