Zamknij

M jak miłość, odcinek 1479: Iza dowie się, że Artur nie żyje. Jak zareaguje?

Sylwia Bagińska
12.12.2019 11:01

W 1479. odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) dowie się, że jej oprawca Artur (Tomasz Ciachorowski) nie żyje. Jak zareaguje ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski)?

M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

M jak miłość, odcinek 1479: Iza dowie się, że Artur nie żyje

Jak podaje portal Świat seriali, w 1479.  odcinku „M jak miłość”, który wyemitowany zostanie 17 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2, Olek (Maurycy Popiel) wyzna swojej ukochanej, że nie może zapomnieć o tym, że zabił Artura. Brat Marcina będzie chciał zgłosić się na policję.

Aneta (Ilona Janyst) obieca Olkowi, że pomoże mu pozbierać się po koszmarnych wydarzeniach. Jeszcze tego samego dnia pójdzie do Marcina i powie, że jego brat jest w złym stanie i chce iść na komisariat, aby przyznać się do zbrodni.

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" w odważnej scenie seksu. To córka Marka Mostowiaka [FOTO]

Całej rozmowie Chodakowskiego i Anety będzie przysłuchiwać się ukochana Marcina. Po wyjściu Kryńskiej Iza wprost zapyta narzeczonego, dlaczego nie powiedział jej o śmierci jej prześladowcy. Lewińska będzie zdruzgotana.

W 1479. odcinku „M jak miłość” Iza powie Marcinowi, że nie powinien jej okłamywać i że chce zostać sama. Narzeczona Chodakowskiego opuści mieszkanie i pójdzie do Olka, żeby podziękować mu za uratowanie jej życia. Czy wybaczy Marcinowi kłamstwo?

 

RadioZET.pl/SB