Zamknij

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Paweł ożeni się po raz czwarty?

Maciej Friedrich
06.09.2019 12:53

W nowych odcinkach „M jak Miłość” z pewnością nie zabraknie emocji. Czyżby Paweł Zduński ponownie miał się ożenić? Byłby to już czwarty ślub serialowego bohatera. Zdjęcie opublikowane przez Rafała Mroczka jest bardzo wymowne.

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Paweł ożeni się po raz czwarty?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

M jak Miłość” po wakacjach ponownie przykuje przed ekrany rzesze widzów spragnionych kolejnych perypetii ulubionych bohaterów. Emitowany przez TVP2 od niemal 19 lat serial cieszy się niesłabnącą popularnością. Najnowszy odcinek zobaczymy już 10 września o godzinie 20.55. Producenci przygotowali dla widzów wiele zaskoczeń, pojawiły się między innymi informacje o dziecku Julki i Wernera. Ciekawość telewidzów rozbudził również Rafał Mroczek, który umieścił w sieci zdjęcie sugerujące, że grany przez niego Paweł Zduński po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu.

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Czwarty ślub Pawła Zduńskiego?

Paweł Zduński jest jedną z najpopularniejszych postaci znanych z „M jak Miłość”. Do tej pory bohater przechodził wiele związkowych perypetii i był żonaty aż trzy razy. Teraz Rafał Mroczek opublikował zdjęcie sugerujące, że Paweł może chcieć spróbować szczęścia po raz kolejny. Na fotografii z planu aktor pozuje na tle balonów i przystrojonej altany w ogrodzie Zduńskich. Czyżby po raz czwarty miał się ożenić?

Zarówno Mroczek, jak i Katarzyna Cichopek w wywiadach zdradzili, że w nowym sezonie „M jak Miłość” nie zabraknie ślubnych ceremonii. Pawłowi najprawdopodobniej nie wyjdzie z Julką, więc możliwe, że na horyzoncie pojawi się nowa miłość. Być może jednak para wróci do siebie i postanowi zalegalizować związek. O tym przekonamy się za mniej więcej cztery miesiące. Jak informuje „Super Express”, dopiero wtedy wyemitowane zostaną obecnie kręcone odcinki. Wszystko jest więc możliwe.

 ZOBACZ TEŻ: M jak miłość po wakacjach: Artur pobije do nieprzytomności swoją lekarkę

 

RadioZET.pl/se.pl/MF