Zamknij

Lynn Shelton nie żyje. Tajemnicza śmierć reżyserki, partner ujawnia: "To nie był COVID-19"

Patrycja Chudolińska
18.05.2020 11:35

Lynn Shelton nie żyje. Znana amerykańska aktorka i reżyserka zmarła nagłe w wieku 54 lat. Przed śmiercią nie zdiagnozowano u niej żadnej poważnej choroby.

Lynn Shelton nie żyje
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Lynn Shelton nie żyje. Amerykańska aktorka, reżyserka, montażystka i producentka filmowa zmarła niespodziewanie w piątek 15 maja 2020. Miała 54 lata i do tej pory nie zdiagnozowano u niej żadnej poważnej choroby. Jej śmierć wstrząsnęła środowiskiem filmowym w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie wiedział, co się stało. Teraz przyczynę śmierci ukochanej postanowił skomentować jej życiowy partner, Marc Maron.

- Bardzo ją kochałem i wiem, że wielu z was też ją kochało. Jestem zdruzgotany, mam złamane serce, jestem w kompletnym szoku i nie wiem, jak w tym momencie iść naprzód. Chciałem, żebyście wszyscy wiedzieli (...) To nie był Covid-19. Lekarze nie mogli jej uratować. Próbowali. Bardzo mocno - zdradził w oficjalnym oświadczeniu Marc Maron.

Zobacz także: Fred Willard nie żyje. Znany aktor komediowy miał 86 lat

Lynn Shelton nie żyje. Tajemnicza przyczyna śmierci reżyserki

Jak zdradził Marc Maron, przyczyną śmierci Lynn Shelton były "niezdiagnozowane wcześniej problemy zdrowotne". Reżyserka od kilku dni gorzej się czuła. W piątek rano niespodziewanie zemdlała. Zmarła kilka godzin później.

- Była piękną, miłą, kochającą, charyzmatyczną artystką. Jej duch był czystą radością. Uszczęśliwiała mnie, ja ją też. Byliśmy szczęśliwi. Zaczynaliśmy wspólne życie. Naprawdę nie mogę uwierzyć w to, co się stało – dodał Marc Maron.

Lynn Shelton miała na koncie wiele popularnych filmów i seriali. Wyreżyserowała takie filmy, jak "Siostra twojej siostry" czy "Dotykalscy". Stworzyła również jeden odcinek głośnego serialu "The Morning Show".

RadioZET.pl/PCh