Zamknij

"Love Actually": podobne filmy. 5 produkcji w stylu "To właśnie miłość" [LISTA]

22.12.2021
Aktualizacja: 22.12.2021 13:40

"Love Actually" to wielowątkowa komedia romantyczna, a przy okazji jeden z najbardziej kultowych filmów świątecznych. Które filmy podobne do "To właśnie miłość" warto obejrzeć? Przedstawiamy listę 5 produkcji podobnych do "Love Actually".

Love Actually - podobne filmy
fot. Universal/Courtesy Everett Collection/ East News

"Love Actually" to produkcja tak kultowa, że widział ją już chyba każdy. Szukacie ciekawej alternatywy dla "To właśnie miłość"? Trafiliście we właściwe miejsce. Poniżej znajdziecie listę 5 filmów podobnych do "Love Actually", które skradną wasze serca. 

"Love Actually" - podobne filmy [LISTA TOP 5]

"Love Actually" to wielowątkowa opowieść o miłości w wielu jej odmianach. W trakcie seansu śledzimy losy różnych bohaterów, których historie przeplatają się ze sobą w większym lub mniejszym stopniu. Takich produkcji powstało wiele. Które jednak mogą równać się z kultowym "To właśnie miłość"? Oto lista 5 najlepszych tytułów.

Zobacz także

Nasza lista 5 filmów podobnych do "Love Actually" prezentuje się następująco:

"Listy do M."

Polska seria filmów świątecznych, która stanowi naszą rodzimą odpowiedź na "To właśnie miłość". W trakcie seansu poznajemy historie mieszkańców Warszawy, którzy szykują się do Bożego Narodzenia. Bohaterowie zaliczają wzloty i upadki, jednak nie opuszcza ich duch świąt. No cóż, przynajmniej nie wszystkich.

W rolach głównych wystąpiły wielkie gwiazdy polskiego kina, w tym między innymi: Maciej StuhrRoma GąsiorowskaTomasz KarolakAgnieszka DygantPiotr Adamczyk i Borys Szyc.

Zobacz także

"Sylwester w Nowym Jorku"

"Love Actually" w wersji sylwestrowej. Akcja filmu rozgrywa się, rzecz jasna, w Nowym Jorku. Kilku pozornie niepowiązanych ze sobą bohaterów szykuje się do przywitania nowego roku. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z ich planem. W rolach głównych wystąpili między innymi Michelle Pfeiffer, Robert De Niro, Sofia Vergara, Zac Efron, a także Jon Bon Jovi.

Zobacz także

"Walentynki"

Wielowątkowa komedia romantyczna z 2010 roku, będąca walentynkową wersją "Love Actually". Akcja rozgrywa się w Los Angeles dnia 14 lutego, gdy liczni bohaterowie doświadczają zarówno miłosnych uniesień, jak i bolesnych zawodów. W tym przypadku obsada też robi wrażenie. Na ekranie zobaczycie między innymi: Julię Roberts, Emmę RobertsBradleya CooperaAnne Hathaway, Kathy Bates, Jessikę Biel, Ashtona Kutchera, Taylora Lautnera oraz Taylor Swift

Zobacz także

"Dzień Matki"

Kolejne święto, kolejna wersja "Love Actually". Tym razem rzecz dotyczy tytułowego Dnia Matki, do którego filmowi bohaterowie mają odmienne podejście. W trakcie seansu śledzimy losy członków czterech różnych rodzin, w których wcielili się między innymi Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant i Britt Robertson.

"Kobiety pragną bardziej"

Ostatni film na naszej liście nieco różni się od poprzedników. Wciąż mamy do czynienia z wielowątkową komedią romantyczną, jednak tym razem bez żadnego święta w tle. Mimo tego, losy bohaterów, którzy przeżywają rozmaite perypetie, śledzi się z niewymowną przyjemnością.

W obsadzie takie nazwiska jak: Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Ben Affleck i Bradley Cooper.

loader