Zamknij
Kadr z filmu Love Actually
  • 12 Zobacz
fot. Spia Press Film/East News

"Love Actually" to jeden z najpopularniejszych filmów świątecznych. Miał premierę w 2003 roku i od tego czasu nie słabnie jego popularność. Sprawdziliśmy, jak zmieniły się gwiazdy produkcji. Jak obecnie wyglądają Emma Thompson, Martine McCutcheon czy Hugh Grant? Szczegóły w naszej galerii.

Jak zmieniły się gwiazdy kultowego filmu "Love Actually"? Niektóre z nich trudno rozpoznać. Od premiery tego filmu świątecznego minęło już 18 lat, jednak nie traci on na popularności. Przypominamy, że fabuła splata ze sobą losy wielu bohaterów. W "To właśnie miłość" pojawiły się największe gwiazdy brytyjskiego kina, ale także mniej znane nazwiska. Sprawdziliśmy, jak obecnie wyglądają aktorzy i aktorki związane z tym tytułem.

Zobacz także: Love Actually: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym 

"Love Actually": jak zmieniły się gwiazdy kultowej świątecznej komedii romantycznej?

Seans "Love Actually" to obowiązkowy punkt w święta Bożego Narodzenia. Film w reżyserii Richarda Curtisa od lat wzrusza i bawi do łez. Fabuła przedstawia 10 różnych historii z życia kilkunastu osób. Całość rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Bohaterowie szukają miłości, inni doceniają to, co mają. Wszyscy spotykają się w ostatniej scenie filmu na lotnisku Heathrow w Londynie. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu.

W produkcji można zobaczyć: Alana Rickmana, Hugh Granta, Keirę Knightley, Emmę Thompson, Colina Firtha czy Laurę Linney. Niektórzy aktorzy związani z produkcją zmienili się nie do poznania. W naszej galerii można sprawdzić, jak obecnie wyglądają. 

loader

Zobacz także: Romantyczne filmy świąteczne: 10 najlepszych filmów o miłości na święta [LISTA] 

RadioZET.pl