Zamknij

Adamczyk i Dygant nie do poznania. Gwiazdy "Listów do M." na wyjątkowym zdjęciu

06.11.2022 19:22

Agnieszka Dygant zaprezentowała w sieci unikatowe zdjęcie sprzed prawie 40 lat, na którym pozuje z Piotrem Adamczykiem. Jak wyglądały gwiazdy "Listów do M."?

PIOTR ADAMCZYK AGNIESZKA DYGANT
fot. VIPHOTO/East News

W kinach już można oglądać "Listy do M. 5", a w sieci zobaczyć, jak Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wyglądali niemal 40 lat temu.

"Listy do M. 5": Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk na zdjęciu sprzed 36 lat

Filmy świąteczne nie mają zbyt długiej tradycji w rodzimej kinematografii. Jest jednak jedna produkcja, która od lat przyciąga w okresie bożonarodzeniowym rzesze widzów do kin. Mowa oczywiście o serii "Listy do M." z gwiazdorską obsadą.

4 listopada 2022 roku zadebiutowała 5. część polskiej komedii. W obsadzie nie mogło zabraknąć Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka, którzy ponownie wcielili się w Karinę i Szczepana. Wygląda na to, że aktorka postanowiła w ramach promocji "Listów do M. 5" pogrzebać w starych zdjęciach. Efektem podróży w czasie jest relacja na Instagramie, na której widzimy fotografię z 1986 roku, na której Dygant stoi w zabawnej pozie u boku Adamczyka.

print screen z Instagam/Agnieszka Dygant
fot.

print screen z Instagam/Agnieszka Dygant

To nie jedyne stare zdjęcie odkopane przez artystkę. W poprzednich relacjach pokazała udokumentowaną wieloletnią znajomość z innym gwiazdorem "Listów do M." - Tomaszem Karolakiem. Poniższe zdjęcie pochodzi sprzed 30 lat.

print screen z Instagam/Agnieszka Dygant
fot.

print screen z Instagam/Agnieszka Dygant

Dygant zażartowała, że przygotowywała się do roli Kariny od kilku dekad.

Piotr Adamczyk postanowił podążyć tym tropem. Nie tylko udostępnił relację koleżanki z planu na swoim Instagramie, ale również odpowiedział Dygant.

print screen z Instagam/Piotr Adamczyk
fot.

print screen z Instagam/Piotr Adamczyk

To się nazywa wieloletnie przygotowanie do roli.

Jak widać gwiazdy "Listów do M." łączą relacje osobiste z zawodowymi. Mogą więc poszczycić się posiadaniem pracy, która daje nie tylko pieniądze, ale również sprawia im przyjemność.

"Listy do M. 5": o czym jest film?

Produkcja w reżyserii Łukasza Jaworskiego ze scenariuszem Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego to kontynuacja kultowej świątecznej wielowątkowej komedii romantycznej. Widzowie poznają w niej dalsze perypetie głównych bohaterów. Mel po raz kolejny staje się bohaterem mimo woli, Wojciech spotyka kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany z kolei Karina i Szczepan walczą o spadek. W 5. części "Listów do M." pojawiają się również zupełnie nowe postacie. W rolach głównych wystąpili Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Maria Dębska i Jan Peszek. Produkcja jest dostępna w kinach od 4 listopada 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Instagam