Zamknij

Listy do M. 4: Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części. Kiedy film trafi na ekrany?

Roksana Orlicka
22.01.2020 10:14

"Listy do M. 4" potwierdzone. Ulubiona komedia romantyczna Polaków będzie miała kontynuację. Rozpoczęły się już pierwsze prace na planie filmowym. Kto wystąpi w najnowszej części "Listów do M." i kiedy film trafi na ekrany kin? Podajemy wszystkie szczegóły związane z produkcją "Listy do M. 4".

Listy do M. 4. będzie kontynuacja popularnej komedii
fot. Instagram/@listydom

Listy do M. 4: Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części. Kiedy film trafi na ekrany? To już potwierdzona informacja. Jeszcze w tym roku pojawi się kontynuacja filmu "Listy do M.". Będzie to już czwarta część. Wiemy, kto znajdzie się w obsadzie oraz kiedy film trafi do kin. Wszystkie szczegóły można znaleźć poniżej.

Zobacz także: Swingersi: Nowy polski film z gwiazdorską obsadą. Pojawił się zwiastun

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Listy do M.: Zapowiedziano 4. część popularnego filmu

"Listy do M." to jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Seria jest inspirowana brytyjskim filmem "To właśnie miłość". Pierwsza produkcja miała premierę w 2011 roku i przyciągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Do tej pory nakręcono jeszcze dwie części: "Listy do M. 2." oraz "Listy do M. 3". Ostatnia część ukazała się w 2017 roku. Co ciekawe, widzowie domagali się kontynuacji filmu. Ich prośby zostały wysłuchane. 

Listy do M 4.: Reżyser, obsada i premiera filmu

"Listy do M. 4" będą miały premierę jeszcze w 2020 roku. Widzowie mogą się spodziewać kontynuacji losów bohaterów. Nie zabraknie również świątecznych klimatów. Przypominamy, że poprzednie części "Listów do M." przedstawiały historie kilku bohaterów, których losy krzyżowały się w święta Bożego Narodzenia. 

Wiadomo już, że w rolach głównych ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Podobno w filmie pojawią się także nowe postacie, jednak nie ujawniono, kogo jeszcze zobaczymy w "Listach do M. 4.". Reżyserem filmu jest Patrick Yoka.

Film "Listy do M. 4." trafi do kin 4 listopada 2020 roku.

Film "Listy do M. 4." jest pod patronatem Radia ZET.

 

Zobacz także: Dawid Ogrodnik wcieli się w ks. Kaczkowskiego. Trudno go rozpoznać

RadioZET.pl/RO