Zamknij
Niezapomniane święta - kadr z filmu
  • Niezapomniane święta
  • Niezapomniane święta - Chord i Lindsay
  • Lindsay Lohan Netflix
  • 4 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

Lindsay Lohan wraca do aktorstwa. Gwiazda Disneya, która w ostatnich latach zajęła się życiem prywatnym, a potem programami typu reality show, wraca do aktorstwa. W „dniu Wrednych Dziewczyn” opublikowano zdjęcia z komedii świątecznej Netflixa „Niezapomniane święta” z udziałem głównej gwiady popularnego filmu dla młodzieży. Kiedy premiera nowego filmu z Lindsay Lohan?

Lindsay Lohan powraca. Gwiazda młodzieżowych komedii z początku lat 2000., powraca w wielkim stylu. Aktorka i piosenkarka miała przerwę od aktorstwa, spowodowaną problemami zdrowotnymi, odwykiem i karą z powodu jeżdżenia autem pod wpływem. W ostatnich latach wystąpiła w programie reality show, „Lindsay Lohan Beach Club”, w którym pokazywała, jak wygląda jej praca, jako właścicielki klubów na Mykonos i Rodos.

Ostatnim filmem z udziałem Lohan przed dłuższą przerwą było „The Canyons” Paula Schradera z 2013 roku, w którym Lindsay zagrała u boku gwiazdora filmów dla dorosłych Jamesa Deena (podobieństwo nazwiska do słynnego zdobywcy Oscara Jamesa Deana jest nieprzypadkowe). Później aktorka wystąpiła gościnnie w serialu "Sick Note", gdzie zagrała u boku Ruperta Grinta, gwiazdy "Harry'ego Pottera" i "Servant", a także w niskobudżetowym thrillerze "Among The Shadows".

Teraz jednak słynna Amerykanka wraca do aktorstwa. W tzw. „dniu Wrednych dziewczyn” w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z komedii świątecznej „Falling for Christmas”. 3 października określany jest jako dzień filmu „Mean Girls” z powodu słynnego cytatu, który pojawia się w obrazie, a który większość portali kulturalnych publikuje w mediach społecznościowych dla uczczenia jednej z najlepszych komedii młodzieżowych, jakie powstały.

„Niezapomniane święta” – o czym opowie film?

Wedle oficjalnego opisu fabuły, który możemy znaleźć na stronie Netflixa, „Niezapomniane święta” opowiedzą historię pewnej świeżo zaręczonej i rozpieszczonej spadkobierczyni hotelu, która ulega wypadkowi na nartach, w wyniku którego traci pamięć. Z pomocą przychodzi jej przystojny właściciel lokalnej górskiej chatki i jego nad wiek rozwinięta córka 

Jak podaje portal Entertainment Weekly, Lohan w rozmowie z przedstawicielami Netflixa, w następujących słowach opisała swój powrót na plan filmowy:

„To tak odświeżająca, ciepła komedia romantyczna. Brakuje mi takiego rodzaju filmów”

Aktorka był też zachwycona, że może wreszcie sama brać udział w scenach kaskaderskich.

„Wszystkie sceny kaskaderskie były dla mnie świetną zabawą, ponieważ nie miała szansy robić ich dużo w moich poprzednich filmach. Kiedy spadam ze wzgórza, próbując dobrze jeździć na nartach i ponosić sromotną porażkę w tym zakresie” – dodała aktorka ze śmiechem.

„Niezapomniane święta” – twórcy i obsada

Film Netflixa wyreżyserowała Janeen Damian na bazie scenariusza Jeffa Bonnetta i Rona Olivera. Na ekranie zobaczymy poniwnie Lindsay Lohan w głównej roli, a towarzyszyć jej będą Chord Overstreet, najlepiej znany z roli w serialu młodzieżowym „Glee”, a także George Young, Jack Wagner, Olivia Perez czy Chase Ramsay.

loader

„Niezapomniane święta” – kiedy premiera?

Premiera filmu na platformie Netflix przewidziana jest na czwartek 10 listopada.

Lindsay Lohan - dalsza kariera

"Niezapomniane święta" są pierwszym z trzech ogłoszonych projektów, powstających we współpracy Lindsay Lohan z platformą Netflix. Niedawno ogłoszono, że drugim filmem będzie projekt "Irish Wish", również w reżyserii Janeen Damian, gdzie Lohan wystapi u boku Jane Seymour. O trzecim projekcie na razie nic jeszcze nie wiadomo.

Czytaj także: Weronika Rosati z laurem dla najlepszej aktorki w thrillerze „It’s Not Over”. Kiedy premiera?

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET

„Niezapomniane święta”  – seria fotosów z filmu