Zamknij

"Legalna blondynka": powstanie nowa część filmu? Reese Witherspoon odpowiada

03.08.2022 13:43

"Legalna blondynka 3" powstanie? Od lat krążą plotki na temat premiery kontynuacji uwielbianej przez widzów serii filmów. Reese Witherspoon, która była gwiazdą "Legalnej blondynki", wypowiedziała się na ten temat.

Legalna blondynka
fot. MGM/Courtesy Everett Collection/East News

"Legalna blondynka": powstanie nowa część filmu? W modzie jest reaktywowanie po latach tytułów, które zyskały niegdyś uznanie widzów. Wiele wskazuje na to, że "Legalna blondynka" dołączy do grona produkcji, do których twórcy powrócili po długim czasie. Reese Witherspoon zdradziła, jakie są szanse na kolejną część "Legalnej blondynki".

Zobacz także: Spadkobiercy Monroe bronią roli Any de Armas w "Blondynce". Jakie są zarzuty widzów?

"Legalna blondynka": powstanie nowa część filmu? Reese Witherspoon odpowiada

"Legalna blondynka" zadebiutowała w 2001 roku. Dwa lata później ukazała się druga część filmu. Od tych wydarzeń mija już ponad 19 lat, a coraz częściej pojawiają się informacje, że seria może się doczekać kontynuacji. Reese Witherspoon zdradziła w rozmowie z serwisem USA Today, że wierzy w powrót na plan filmu. Co ciekawe - jak podaje portal film.interia.pl - sukces nowego "Top Guna" jest dla aktorki niezwykle inspirujący.

Oni (przyp. red - twócy "Top Guna") też długo zwlekali z nakręceniem kontynuacji, by mieć pewność, że potrafią to zrobić odpowiednio. Podobało mi się to, jak zagrali nostalgią

Witherspoon uważa, że ewentualny film "Legalna blondynka 3" również powinien zawierać wszystkie elementy, za którymi tęsknią widzowie. Pierwsze wzmianki na temat kontynuacji filmu pojawiły się już w 2015 roku. Trzy lata później Reese Witherspoon przyznała, że "Legalna blondynka 3" jest w przygotowaniu. Następnie ogłoszono, że film będzie miał premierę w 2020 roku, jednak datę przesunięto.

loader

"Legalna blondynka 3": kiedy premiera filmu?

Na ten moment "Legalna blondynka 3" nie ma wyznaczonej daty premiery.

Zobacz także: Sylvester Stallone krytykuje spin-off filmu "Rocky": "Żałosny producent i jego kretyńskie dzieci"

RadioZET.pl/film.interia.pl

Oscary
18 Zobacz galerię
fot. Shutterstock