Zamknij

Kate Winslet trafiła do szpitala. Doszo do wypadku na planie filmowym

19.09.2022 08:16

Kate Winslet jest hospitalizowana po wypadku, do którego doszło podczas zdjęć do filmu "LEE". Co stało się słynnej aktorce? W jakim jest stanie?

Kate Winslet
fot. Invision/Invision/East News

Niepokojące wieści z planu zdjęciowego filmu "LEE". Podczas zdjęć doszło do wypadku, w wyniku którego wcielająca się w główną rolę Kate Winslet została przewieziona do szpitala.

"LEE": Kate Winslet w szpitalu. Aktorka miała wypadek podczas zdjęć

Informację o wypadku na planie zdjęciowym "LEE" podał portal Deadline. Zdjęcia do produkcji mają miejsce w Chorwacji. Według ustaleń, zdobywczyni Oscara przewróciła się na planie. Agent gwiazdy na bieżąco informuje media o stanie zdrowia swojej klientki. Na szczęście wypadek nie był poważny.

Kate poślizgnęła się i została zabrana do szpitala - to środek ostrożności wymagany przez produkcję. Wszystko jest w porządku i zgodnie z planem wróci do pracy jeszcze w tym tygodniu.

Nie zdradzono szczegółów dotyczących zdarzenia. Nie poinformowano też o ewentualnych obrażeniach Winslet, ale skoro niebawem ma wrócić na plan, fani gwiazdy nie powinni być zaniepokojeni.

"LEE": o czym jest film?

Kate Winslet pracuje nad "LEE" od 2015 roku. Aktorka wcieli się w korespondentkę wojenną Lee Miller, która działała podczas II wojny światowej. Produkcja będzie dramatem historycznym o modelce z okładki Vogue'a, która została fotografką. Za reżyserię odpowiada Ellen Kuras. Poza Winslet w obsadzie znaleźli się Mario Cotillard, Jude Law, Andrea Riseborough i Josh O'Conner. Miller pokazała wojnę na alianckich liniach frontu i zdemaskował okrucieństwa hitlerowskich Niemiec popełnionych na społeczności żydowskiej. Twórcy zaznaczają jednak, że film nie będzie typową biografią. Produkcja opowie bowiem o 10-letnim wycinku z życia Lee Miller, który zdaniem twórców zdefiniował główną bohaterkę. Na razie nie wiadomo, kiedy "LEE" trafi na ekrany kin.

loader

RadioZET.pl/Deadline