Zamknij

Kuchenne Rewolucje: Bar Krupniok pod okiem Magdy Gessler

Redakcja
24.05.2018 11:34
Kuchenne Rewolucje 14. odcinek
fot. TVN/screen

W kolejnym, finałowym już odcinku tego sezonu „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler odwiedzi Bar Krupniok w Namysłowie. Co tam zastanie? Nowy odcinek programu już w czwartek, 24 maja.

„Kuchenne Rewolucje” w czwartek, 24 maja to już finałowy odcinek tej serii programu. Tym razem Magda Gessler odwiedziła Bar Krupniok w Namysłowie.

„Kuchenne Rewolucje” w Namysłowie

Bar Krupniok to lokal prowadzony przez pana Marka oraz jego siostrę i znajomych. Początkowo wszystko szło im dobrze. Menu z pysznymi pierogami i chrupiącymi plackami ziemniaczanymi kusiło gości. Jednak z biegiem czasu coś zaczęło się psuć. Wszystko zaczęło się od choroby pana Marka, który nie mógł już pracować w kuchni, a właścicielom nie udało się znaleźć odpowiedniego pracownika do kuchni. Co więcej, pieniądze, które przynosił Bar Krupniok, zostały przeznaczone na leczenie chorego.

Choć pan Marek odzyskał zdrowie, to niestety restauracja straciła swoich klientów. Przez pewien czas właściciele próbowali odzyskać klientelę, jednak lokal wciąż świeci pustkami. Z pomocą przyjdzie im Magda Gessler.

Bar Krupniok jako Plaaaacek chrupiący

W 14. odcinku tego sezonu „Kuchennych Rewolucji” Bar Krupniok przejdzie przemianę na Plaaaacek chrupiący. Z jakimi problemami spotka się Magda Gessler? Już na początku restauratorka oświadczy, że to będzie chyba jedyna restauracja, w której nie będzie wcale próbować jedzenia... Zapowiada się ciekawy odcinek. Oglądajcie go w TVN 24 maja o godzinie 21.30.

RadioZET.pl/SA