Zamknij

„Ksero”: wielokrotnie nagrodzony thriller już na Netflixie [WIDEO]

14.01.2022 16:56
Ksero - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Ksero” to nowa propozycja dla fanów opowieści z dreszczykiem. Wielokrotnie nagradzana produkcja właśnie zawitała na platformie Netflix. O czym opowiada?

„Ksero” (org. „Penyalin Cahaya”) to nowa propozycja Netflixa dla fanów mocnych wrażeń. Opowieść o młodej studentce, która nieoczekiwanie traci swoje stypendium naukowe, po tyk jak do sieci trafiają dosadne zdjęcia z jej ostatniej imprezy. Dziewczyna zupełnie jednak nie pamięta, co wydarzyło się tamtej nocy, dlatego teraz próbuje rozwiązać zagadkę i oczyścić się z winy. Sprawa jednak okaże się trudniejsza niż pierwotnie zakładała.

„Ksero” to produkcja z Indonezji, którego światowa premiera odbyła się podczas Busan Film Festival w październiku 2021, z marszu zaskarbiając sobie przychylność widzów i krytyków. Produkcja Raphaela Wregasa Bhanuteja otrzymała także aż 12 nagród podczas Festival Film Indonesia, a następnie na tyle spodobała się włodarzom Netflixa, że postanowili zostać światowym dystrybutorem tytułu.

„Ksero” – zwiastun

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Ksero” – twórcy i obsada

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Raphael Wregas Bhanutej. Skrypt powstał we współpracy z Henricusem Pią, a na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Shenina Cinammon, Chicco Kurniawan, Lutesha czy Jerome Kurnia.

„Ksero” – kiedy premiera?

Film jest już dostępny na platformie Netflix.

Czytaj także: Najlepiej recenzowany film roku 2021. Tej produkcji raczej nikt o to nie podejrzewał

RadioZET.pl/poinformowani.pl/IMDB/YouTube