Zamknij

"Krzyk 6": ujawniono obsadę kontynuacji kultowego horroru. Kiedy premiera?

11.05.2022 15:02

Twórcy filmu "Krzyk 6" potwierdzili, którzy aktorzy pojawią się w obsadzie nadchodzącej kontynuacji słynnego horroru. Kiedy produkcja trafi do kin?

Krzyk 5 - Jenna Ortega - kadr z filmu
fot. BROWNIE HARRIS/Capital Pictures/East News

"Krzyk 6" zmierza do kin. Wiemy, kto zagra w głównych rolach w kolejnym sequelu kultowego horroru.

"Krzyk 6": obsada horroru

Na początku roku 2022 po wielu latach przerwy do kin trafiła kolejna część filmu o mordercy w charakterystycznej masce. 5. część okazała się sukcesem, więc twórcy poszli za ciosem i obecnie pracują nad jej kontynuacją.

Jak podaje Variety, ujawniono czwórkę aktorów, którzy wystąpią w nadchodzącym sequelu "Krzyku". W filmie zobaczymy Melissę Barrerę, Jasmin Savoy Brown, Masona Goodinga i Jennę Ortegę. Widzowie poprzedniej części mieli już okazję poznać granych przez nich bohaterów.

Aktorzy powrócą do swoich ról z poprzedniej części filmu: Sam, Mindy, Chada i Tary. W 6. części "Krzyku" to właśnie oni będą głównymi bohaterami filmu. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć latem 2022 roku. W obsadzie nie zabraknie również gwiazdy serii - Courteney Cox, która już zapoznała się ze scenariuszem i nie może doczekać się rozpoczęcia pracy na planie. Prawdopodobnie w filmie zobaczymy również Neve Campbell jako Sidney Prescott, Heather Matarazzo jako Marthę Meeks  oraz Roger L. Jackson w roli Ghostface'a.

"Krzyk 6": kiedy premiera?

Produkcja ma opowiadać o czwórce ocalałych z masakry w miasteczku Woodsboro. Film będzie więc świeżym startem całej serii. "Krzyk 6" trafi do kin już 31 marca 2023 roku, czyli trochę ponad rok od premiery poprzedniej części.

loader

RadioZET.pl/Variety