Zamknij

„Kolejne 365 dni“: zwiastun finału trylogii na bazie bestsellera Blanki Lipińskiej [WIDEO]

08.08.2022 18:53

„Kolejne 365 dni“ to film, wieńczący trylogię na bazie bestsellerowych powieści Blanki Lipińskiej. Jakie przygody tym razem czekają Laurę i Massimo? Przekonajcie się sami.

Kolejne 365 dni - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Kolejne 365 dni” to kontynuacja kinowego hitu „365 dni” oraz „365 Dni: Ten Dzień”, które zawojowało listę najchętniej oglądanych produkcji Netflixa niedługo po swojej premierze w maju tego roku. Teraz przyszedł czas na finałowy odcinek sagi. Czego dowiadujemy się ze zwiastuna filmu „Kolejne 365 dni”?

Zobacz także

„Kolejne 365 dni” – zwiastun 

W sieci zawitał właśnie finałowy zwiastun filmu. Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

Jak widzimy zatem, widzów czeka moc różnorodnych wrażeń i rozwinięcie dramatycznych scen, które wieńczyły poprzedni obraz. Na dodatek, w ramach dotychczasowej promocji, Netflix wypuścił także pierwsze cztery minuty filmu. Otwarcie „Kolejnych 365 dni” prezentuje się tak:

Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły, nowa część opowie o tym, że związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem, czy raczej jego brakiem, a także z zazdrością wobec nieustępliwego Nacho, który pragnie ich rozdzielić.

Zobacz także

„Kolejne 365 dni” – twórcy i obsada

Za nową odsłonę cyklu odpowiadają twórcy sukcesu dwóch poprzednich części. Oznacza to, że za kamerą ponownie stanęli: Barbara Białowąs i Tomasz Mandies, a scenariusz powstał na bazie motywów z powieści Blanki Lipińskiej. Na ekranie ponownie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Anna-Maria Sieklucka, Massimmo Morrone, Simone Susinna, Magdalena Lamparska czy Otar Saralidze.

loader

„Kolejne 365 dni” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na piątek 19 sierpnia.

Czytaj także: Najpopularniejsze produkcje Netflixa. Filmowe i serialowe hity pierwszego weekendu sierpnia [TOP 10]

RadioZET.pl/YouTube/Informacja prasowa Netflix

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty