Zamknij
James Bond
  • 20 Zobacz
fot. MGM/Ferrari Press/East News

James Bond to jedna z najsłynniejszych postaci w historii kina. Na HBO GO z początkiem grudnia pojawiły się filmy przedstawiające przygody agenta 007. Sprawdziliśmy, jak obecnie wyglądają aktorki, które wcielały się w kobiety Jamesa Bonda.

James Bond: to one wcielały się w kobietę agenta 007. Sprawdziłyśmy, jak się zmieniły. Do tej pory powstało 25. filmów o przygodach słynnego angielskiego agenta. Kobiety łatwo ulegały urokowi Jamesa Bonda, dlatego na przestrzeni lat w jego ukochane wcieliło się wiele aktorek. Sprawdziliśmy, jak obecnie wyglądają te najpopularniejsze. Wiemy też, jak potoczyło się ich życie. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: To oni wcielali się w Jamesa Bonda. Sprawdziliśmy, jak się zmienili [FOTO] 

Kobiety Jamesa Bonda. Sprawdziłyśmy, jak się zmieniły

Pierwszy film o przygodach Jamesa Bonda "Doktor No" miał premierę w 1962 roku. W tytułowego bohatera wcielił się Sean Connery, jednak od tamtego czasu uwagę przyciągały kobiety Jamesa Bonda. Do tej pory z każdym kolejnym filmem casting do tej roli budzi wiele emocji. Bohaterki kojarzą się z pięknem, siłą, ale też często nieprzeciętną inteligecją - w końcu wielokrotnie zwodziły Jamesa Bonda.

Pierwszą i najsłynniejszą kobietą Jamesa Bonda była Ursula Andress. Z tej roli zasłynęły także Honor Blackman, Diana Rigg, Jane Seymour czy Barbara Bach. Warto przypomnieć, że również Izabella Scorupco wcieliła się ukochaną agenta 007. Często rola w filmach o przygodach Jamesa Bonda szufladkowała i sprawiała, że aktorki już zawsze były kojarzone jako partnerki brytyjskiego agenta. Część z nich jednak odniosła sukces i zagrała w jeszcze innych głośnych tytułach.

W 2020 roku odeszły dwie aktorki powiązane z tą rolą - Diana Rigg oraz Honor Blackman. A jak obecnie wyglądają pozostałe dziewczyny Jamesa Bonda? Można sprawdzić w naszej galerii. 

Zobacz także: James Bond już niedługo na HBO GO. Które filmy pojawią się na platformie? 

loader

RadioZET.pl