Zamknij

„Klan”: zaskakująca śmierć w rodzinie Lubiczów. Która postać zniknie z serialu?

Redakcja
29.11.2018 11:42

Przed widzami „Klanu” kolejne emocje. W rodzinie Lubiczów wydarzy się ogromna tragedia. Bohaterowie będą musieli pogodzić się ze śmiercią jednego z członków rodu. Która z postaci została przez scenarzystów uśmiercona?

„Klan”: zaskakująca śmierć w rodzinie Lubiczów. Która postać zniknie z serialu?
fot. facebook.com/Klan-oficjalny-fan-page

„Klan” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych i jeden z pierwszych krajowych seriali określanych mianem telenoweli. Choć ciężko w to uwierzyć, towarzyszy widzom już od niemal 22 lat. Produkcja dwukrotnie otrzymała nagrodę Telekamery dla najlepszego serialu. Widzowie niezmiennie przeżywają perypetie rodu Lubiczów, a serialowe postacie często traktują jak własną rodzinę lub przyjaciół. Nic dziwnego, że każda serialowa śmierć wzbudza w fanach wiele emocji. Tak było na przykład z serialowym Ryśkiem odgrywanym przez Piotra Cyrwusa. Teraz scenarzyści ponownie ześlą na Lubiczów tragedię. Umrze kolejny członek ich rodziny.

QUIZ: Sprawdź, jak dobrze znasz polskie seriale

Klan Lubiczów
fot. Instagram:@klanlubiczow

Kto zostanie uśmiercony w „Klanie”?

Dorota Lubicz, częściej nazywana przez widzów po prostu „siostrą Dorotą”, była ciepłą i sympatyczną siostrą zakonną, która zawsze służyła rodzinie wsparciem i radą. Widzowie lubili postać za wewnętrzny spokój i empatię. W jej rolę wcielała się Agnieszka Wosińska, jednak od 8 lat nie bierze już udziału w produkcji. Scenarzyści postanowili wtedy nie zamykać wątku Doroty, ale wysłać ją na misję do Afryki. Jednak teraz podjęli decyzję o ostatecznym pożegnaniu postaci.

Tragedia w domu Lubiczów rozegra się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Monika usłyszy od zaprzyjaźnionego detektywa straszną wiadomość. Podczas misji, w wiosce, gdzie pracowała Dorota, doszło do walk plemiennych. Zakonnica poniosła w ich trakcie śmierć, a jej ciała nie udało się odnaleźć. Widzowie oczekujący choćby gościnnego powrotu sympatycznej siostry zakonnej nie mają więc na co liczyć. Choć, jak wiemy, serialowa rzeczywistość rządzi się swoimi prawami.

Fani talentu Agnieszki Wosińskiej mogą oglądać ją w serialu „Diagnoza”, gdzie gra zupełnie inną charakterologicznie postać. Właśnie ruszyły prace nad czwartym sezonem serialu.

Agnieszka Wosińska
fot. Instagram:@agnieszkawosinska

RadioZET.pl/MF