Zamknij

Klan: Agnieszka Wosińska wróciła na salony. Jak zmieniła się serialowa Dorota?

Maciej Friedrich
02.12.2019 15:14

Agnieszka Wosińska, która w „Klanie” wcielała się w popularną siostrę zakonną Dorotę, na jakiś czas zniknęła z ekranów. Powróciła jednak do show-biznesu i mogliśmy oglądać ją mocno odmienioną. Wosińska zachwyciła fanów między innymi nową fryzurą.

Klan: Agnieszka Wosińska wróciła na salony. Jak zmieniła się serialowa Dorota?
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Klan” towarzyszy polskim widzom od 1997 roku, niezmiennie przyciągając wiernych fanów przed ekrany. Przez 22 lata przez obsadę kultowej produkcji przewinęło się bardzo wielu aktorów, pożegnaliśmy także kilka bardzo popularnych postaci. Jedną z nich bez wątpienia była Dorota Lubicz, w którą wcielała się Agnieszka Wosińska. Siostra zakonna była dobrym duchem rodziny Lubiczów, a wielu fanów było w szoku, gdy bohaterka została uśmiercona podczas pobytu na misji.

Przyczyną urwania wątku Doroty była ciąża Wosińskiej. Aktorka poświęciła się wychowaniu dziecka i wycofała się z krajowego show-biznesu, choć nadal pojawiała się w polskich serialach. Obecnie występuje w „Diagnozie” oraz „O mnie się nie martw”, można oglądać ją także w „Rodzince.pl”. Niedawno mogliśmy podziwiać ją na uroczystej premierze spektaklu „Same plusy”, która miała miejsce w teatrze IMKA. Agnieszka zaskoczyła nową fryzurą.

 Klan: TVP oszczędza na serialu? „Gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach”

Agnieszka Wosińska przeszła metamorfozę. Jak zmieniła się Dorota z „Klanu”?

Agnieszka Wosińska rzadko pojawia się na branżowych imprezach, kiedy jednak pozuje na ściance, zdarza jej się zaskakiwać fanów zmianami wizerunku. Nie inaczej było na premierze „Samych plusów”. Agnieszka zdecydowała się na zmianę fryzury. Aktorka wyraźnie skróciła włosy i zafarbowała je na jasny blond. Osoby, które nie śledziły kariery aktorki, mogłyby mieć problem z jej rozpoznaniem. Z pewnością nie przypomina serialowej Doroty.

 Krzysztof Kalczyński nie żyje. Aktor znany z „Klanu” miał 82 lata

 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF